Druhou nulu v sezoně pro Kácov vychytal brankář Marcel Mejstřík!

29. duben 2023, 17:41

Kácov – Ve 22. kole I. B třídy, skupina D nastoupili fotbalisté AFK Kácov v sobotu doma proti Sokolu Miřetice:

Kácov – Miřetice 5:0 (4:0)

Fotbalisté AFK Kácov měli utkání pod kontrolou. „Už v 5. minutě jsme vedli 2:0. Před přestávkou se nám povedlo přidat třetí gól a bylo po zápase,“ konstatoval trenér AFK Kácov Michal Veliký, který pro toto utkání udělal změnu na postu brankáře. „Gólman Tlustý onemocněl,“ vysvětlil.

Branky: 3., 17. V. Štorch, 5. Mich. Zeman, 42. Pane, 58. Mar. Zeman. Rozhodčí: Nerad – Šmejkal, Uher. ŽK: Jan Kmoch, Hošta – J. Přitasil, Zajíc. Diváků: 88. Kácov: Mejstřík – Peroutka (46. Futera), Černík, Jan Kmoch, Solnář – Vedral (75. Wamser), Pane, Michal, Zeman (88. Š. Štorch), Cettl, Hošta – V. Štorch (35. Martin Zeman). Trenér Michal Veliký. Miřetice: Matoušek – V. Přitasil (67. Semrád), Kamarýt (24. Zajíc), J. Přitasil, Kočí, Brýl (80. Turek), Brožík, Moudrý, Herwig, Cacák, Jenšík (73. Klenot). Trenér Štěpán Matoušek.

1 Sedlec-Prčice 17 13 0 0 2 53:16 41
2 Říčany 17 13 0 0 3 47:19 40
3 Jevany 17 13 0 0 3 38:22 40
4 Sázava 18 9 0 0 6 38:29 30
5 Kunice 17 9 0 0 6 29:20 29
6 Kácov 19 7 0 0 6 48:34 27
7 Teplýšovice 17 7 0 0 6 41:28 25
8 Křivsoudov 17 6 0 0 7 34:39 22