I přes zahozené příležitosti Tupadly skóre překlopily na svou stranu

12. září 2010, 21:07
(aktualizováno: 12. září 2010, 21:10)

Tupadly - Fotbalisté Star Tupadly potvrdili slušný vstup do dalšího ročníku I. B třídy - skupina C a na svém hřišti v neděli porazili Ostrou 3:2.

Tupadly - Ostrá 3:2 (1:1)

V prvním poločase byli domácí lepším mužstvem, které si vytvořilo příležitosti z brejků. "Bohužel Josef Kavánek ani Pavel Král, kteří šli sami na bránu soupeře, neproměnili," litoval trenér Stanislav Krajíček. O vedení domácích se čtyři minuty před přestávkou postaral Píška povedenou střelou do šibenice z trestného kopu. "Bohužel prakticky z rozehrání soupeř srovnal na 1:1," zlobil se trenér a pokračoval: "Druhou půli začali aktivněji hosté, naše šance byly ale opět vyložené, tu svou třeba neproměnil Josef Kavánek. Hra ale byla vyrovnaná." Druhou branku Star přidal Čmakal v 76. minutě a na 3:1 upravil Chvátal v 83. minutě. Hosté potom už stačili jen korigovat konečný výsledek. Tupadelští tak zvládli vstup do nové sezony. "Ještě nás čeká hodně těžkých zápasů," zakončil Stanislav Krajíček.

Branky Tupadel: 41. Píška, 76. Čmakal, 83. Chvátal. Tupadly: Petr Kavánek - Průcha, Píška, Štainer, Šveřepa - Kruml (85. R. Krajíček), J. Holík (70. F. Císař), Drbohlav, Chvátal - Král, Jos. Kavánek (50. Čmakal). Trenér Stanislav Krajíček.