Nejvíce zápasů okresního přeboru 2011 - 2012 odpískal rozhodčí Martin Semirád

4. červenec 2012, 10:30
(aktualizováno: 6. červenec 2012, 23:59)

Kutnohorsko - Okresní přebor 2011 - 2012 už je minulostí, zpravodajský server svoboda.info nabízí fanouškům fotbalu tradičně pár čísel:

Ve 182 zápasech okresního přeboru 2011 - 2012 padlo 853 branek, což představuje 4,69 branek na zápas při průměrném skóre 2,9:1,8. Nejčastějším výsledkem zápasů byl stav 3:1 a 2:1 (12x), 2:2 a 1:2 (11x). Zápas s nejvyšším vítězstvím: Malín - H. Bučice 13:0 a zápasem s nejvyšším počtem branek bylo i utkání Sedlec - H. Bučice 9:4.

Soutěži jasně dominoval Sokol Suchdol, který s přehledem zvítězil o patnáct bodů se skóre 114:25 (nejlepší útok i nejlepší obrana v soutěži). Za celý rok prohrál pouze třikrát: Na podzim v N. Dvorech 1:0 a ve Žlebech 2:0 a na jaře v Sedlci 4:3.

Nejlepší střelec soutěže Jiří Štainz (Suchdol) nastřílel 36 branek, na jaře to pálilo nejvíce Michalu Janouškovi (Malín) - 20 branek. Druhým nejlepším střelcem soutěže je další suchdolský útočník - Petr Janovský (31 branek).

Nejlepším brankářem okresního přeboru 2011 - 2012 byl Ondřej Stoupa (Suchdol). Nastoupil v 18 zápasech, odchytal 1620 minut a dostal 20 branek. To představuje průměr 1,11 branky na zápas. Připsal si i pět vychytaných nul. Nejvíce čistých kont si ale připsal Michal Jíra ze Zruče nad Sázavou (sedmkrát vychytaná nula).

Na jaře se mezi tyčemi nejvíce dařilo Martinu Černému (N. Dvory) - nastoupil ve všech třinácti zápasech, odchytal 1170 minut a sedmnáct inkasovaných branek představuje průměr 1,31 gólu na zápas.

Nejvíce žlutých karet v soutěži posbíraly Nové Dvory (65 ŽK), šest červených karet rozhodčí ukázali hráčům Zbýšova. "Nejpilnějším" sběračem žlutých karet v soutěži byl Lukáš Valdman ze Zbýšova (13 žlutých karet), po dvou červených kartách stihli Martin Kebza (Vrdy) a Radek Špitálník (Malešov).

Maximální porci 2340 minut odehráli v celém okresním přeboru jen dva hráči: Jiří Rejthárek (Malešov) a Michal Jíra (Zruč n. S.). Ve všech 26 zápasech dále nastoupili Štainz (Suchdol), Šemík (Zbýšov), Čížek (Kaňk), Valdman (Zbýšov), L. Kraus (Malín), Šolta (Vrdy), Bláha (Křesetice), J. Dastych (Malešov), M. Votava (Paběnice), Koudela (Zruč n. S.), Nekola (Malešov).

Nejvíce zápasů okresního přeboru odpískali Martin Semirád (15 utkání), Petr Procházka (13 utkání), Zdeněk Linhart, Zdeněk Volf a Jaroslav Kučera (po 12 zápasech). Nejvíce červených karet ukázali Martin Semirád a Petr Procházka - po šesti (po třech domácím a po třech hostům). Martin Semirád z rozhodčích nejčastěji trestal žlutou kartou - rozdal jich celkem 86.

Poznámka: Zde uvedené statistky jsou vystavěné z čísel ze zápisů o utkání. Bohužel mohou být nepřesné, neboť někteří rozhodčí se nedokáží naučit zápis vyplňovat. Například chybějící čas u vstřelené branky, které dlouhodově a zcela ignorují a ovlivňují tabulky "První vstřelený gól", "První obdržený gól", minutové statistky gólmanů a další.

Tabulky a čísla okresního přeboru 2011 - 2012 jsou zde.

1. Sokol Suchdol

Góly: Jiří Štainz (36 branek), jaro Jiří Štainz a Petr Janovský (po 18 brankách)
Vítězné góly: Jiří Štainz (9 branek), jaro Jiří Štainz (7 branek)
Odehrané minuty: Jiří Štainz (2300 minut), jaro Ondřej Holub (1137 minut)
ŽK: Jan Rak (9 ŽK), jaro T. Šváb, Linhart, Jan Rak (po čtyřech)
ČK: Jaroslav Havrda a Jan Rak (po jedné).
Jednička v bráně: Ondřej Stoupa (18 zápasů, průměr 1,11), jaro Ondřej Stoupa (8 zápasů, průměr 1,38)

2. Viktoria Sedlec

Góly: Ladislav Pospíšil (27 branek), jaro Ladislav Pospíšil (9 branek)
Vítězné góly: Ladislav Pospíšil (7 branek), jaro Ladislav Pospíšil (3 branky)
Odehrané minuty: Nikola Kožnar (2250 minut), jaro Nikola Kožnar (1170 minut)
ŽK: Nikola Kožnar (8 ŽK), jaro Michael Jelínek (5 ŽK)
ČK: Michael Jelínek a Petr Mrštík
Jednička v bráně: Michal Šilhán (22 zápasů, průměr 1,77), jaro Michal Šilhán (10 zápasů, průměr 1,90)

3. Jiskra Zruč n. S.

Góly: Tomáš Cudlín (14 branek), jaro Tomáš Cudlín (13 branek)
Vítězné góly: Tomáš Cudlín a Marek Brož (po 3 brankách), jaro Tomáš Cudlín (3 branky)
Odehrané minuty: Michal Jíra (2340 minut), jaro Michal Jíra (1170 minut)
ŽK: Jakub Koudela (11 ŽK), jaro Kamil Petrů a Jakub Koudela (po 4 ŽK)
ČK: Kamil Petrů a Michal Váňa
Jednička v bráně: Michal Jíra (26 zápasů, průměr 1,5), jaro Michal Jíra (13 zápasů, průměr 1,92)

4. Sokol Malín

Góly: Michal Janoušek (20 branek), jaro Michal Janoušek (20 branek)
Vítězné góly: Michal Janoušek (4 branky), jaro Michal Janoušek (4 branky)
Odehrané minuty: Lukáš Kraus (2306 minut), jaro Michal Janoušek, Lukáš Kraus, Josef Kraus (po 1170 minutách)
ŽK: Martin Novotný (7 ŽK), jaro Lukáš Kraus, Jiří Vrba, Martin Novotný (po 3 ŽK)
ČK: Martin Novotný, Patrik Kraus, Radim Puchýř.
Jednička v bráně: Josef Opasek (16 zápasů, průměr 1,38), jaro Mil. Novotný (5 zápasů, průměěr 1,8)

5. SK Malešov

Góly: David Klečák (20 branek), jaro Ctibor Jarkuliš (10 branek)
Vítězné góly: Jiří Rejthárek (4 branky), jaro Ctibor Jarkuliš (2 branky)
Odehrané minuty: Jiří Rejthárek (2340 minut), jaro Jiří Rejthárek (1170 minut)
ŽK: Jan Lipský (8 ŽK), jaro Jan Lipský a Radek Špitálník (po 5 ŽK)
ČK: Radek Špitálník 2, Jiří Špitálník, Jakub Kalfiřt, Jakub Oliva
Jednička v bráně: Jiří Dastych (26 zápasů, průměr 2,07), jaro Jiří Dastych (13 zápasů, průměr 2,69)

6. Sokol N. Dvory

Góly: Lukáš Zelený a Zdeněk Rajchman (8 branek), jaro Lukáš Zelený (7 branek)
Vítězné góly: Zelený, Petr Novák, Jak. Rak, Radla (po 2 brankách), jaro Zelený, Jak. Rak, Radla (po 2 brankách)
Odehrané minuty: Lukáš Zelený (2116 minut), jaro Martin Černý (1170 minut)
ŽK: Lukáš Zelený a Jan Ďoubal (po 10 ŽK), jaro Zelený, L. Tvrdý, Ďoubal (po 5 ŽK)
ČK: Rajchman, Maláček, Lev, L. Tvrdý
Jednička v bráně: Martin Černý (13 zápasů, průměr 1,31), jaro Martin Černý (13 zápasů, průměr 1,31)

7. Sokol Paběnice

Góly: Václav Žák (8 branek), jaro Martin Svoboda (5 branek)
Vítězné góly: Žák, M. Rada, Libicher (po 2 brankách), jaro Martin Libicher (2 branky)
Odehrané minuty: Martin Votava (2273 minut), jaro Martin Votava (1156 minut)
ŽK: Ondřej Votava (6 ŽK), jaro Martin Votava (3 ŽK)
ČK: Lukáš Votava, Tomáš Lupínek, Michal Růžička
Jednička v bráně: Martin Moc (13 zápasů, průměr 2,62), jaro Martin Moc (5 zápasů, průměr 2,00)

8. Slavoj Vrdy

Góly: Kamil Hájek (9 branek), jaro Kamil Hájek (7 branek)
Vítězné góly: Dušan Bajo (3 branky), jaro Dušan Bajo (3 branky)
Odehrané minuty: Josef Spěvák (2250 minut), jaro Josef Spěvák, Martin Doubek, Jiří Trekoval (po 1170 minutách)
ŽK: Josef Spěvák (8 ŽK), jaro Karel Truksa a Jiří Trekoval (po 3 ŽK)
ČK: Martin Kebza 2, Radek Miláček
Jednička v bráně: Martin Doubek (18 zápasů, průměr 3,11), jaro Martin Doubek (13 zápasů, průměr 2,77)

9. Spartak Žleby

Góly: Tomáš Hronek (12 branek), jaro Tomáš Hronek (5 branek)
Vítězné góly: Tomáš Hronek (3 branky), jaro Tomáš Hronek (2 branky)
Odehrané minuty: Tomáš Hronek (2004 minut), jaro Martin Auersvald (1080 minut)
ŽK: Tomáš Hronek (11 ŽK), jaro Michal Kulka (5 ŽK)
ČK: Zdeněk Vondra, Zdeněk Schneiderwind, Marek Kubát, Martin Auersvald
Jednička v bráně: Martin Auersvald (22 zápasů, průměr 2,28), jaro Martin Auersvald (12 zápasů, průměr 2,17)

10. TJ Zbýšov

Góly: Marek Šemík (21 branek), jaro Marek Šemík (9 branek)
Vítězné góly: Marek Šemík (4 branky), jaro Marek Šemík (4 branky)
Odehrané minuty: Lukáš Valdman (2154 minut), jaro Lukáš Valdman (1104minut)
ŽK: Lukáš Valdman (13 ŽK), jaro Lukáš Čáp (7 ŽK)
ČK: Roman Prášek, Jan Procházka, Václav Kozelka, Lukáš Čáp, Martin Jirák, Lukáš Sobotka.
Jednička v bráně: Václav Kozelka (24 zápasů, průměr 2,65), jaro Václav Kozelka (12 zápasů, průměr 2,50)

11. FK U. Janovice B

Góly: Michal Veliký (9 branek), jaro Michal Veliký (7 branek)
Vítězné góly: Michal Veliký a Michal Janoušek (po 2 brankách), jaro Veliký, Cypra, Lopour, Hošta (po 1 brance)
Odehrané minuty: Ladislav Blecha (2070 minut), jaro Michal Veliký a Lukáš Kocourek (po 1080 minutách)
ŽK: Lukáš Kocourek (8 ŽK), jaro Ladislav Blecha (6 ŽK)
ČK: Vladislav Svoboda
Jednička v bráně: Oldřich Jonáš (průměr 2,60) a Petr Verner (průměr 2,90) - po 10 zápasech, jaro Oldřich Jonáš (10 zápasů, průměr 2,60)

12. Rozvoj Křesetice

Góly: Radek Šafránek (8 branek), jaro Radek Šafránek (4 branky)
Vítězné góly: Petr Leopold a Michal Nevole (po 2 brankách), jaro Dušan Bláha a Jiří Franc (po 1 brance)
Odehrané minuty: Dušan Bláha (2325 minut), jaro Dušan Bláha (1170 minut)
ŽK: Radim Vonšovský (8 ŽK), jaro Radim Vonšovský (4 ŽK)
ČK: Vít Černovský, Roman Černý
Jednička v bráně: Vít Černovský (22 zápasů, průměr 3,36), jaro Vít Černovský (9 zápasů, průměr 4,33)

13. Sokol Kaňk

Góly: Tomáš Čížek (12 branek), jaro Tomáš Čížek a Jaromír Horký (po 5 brankách)
Vítězné góly: Tomáš Čížek (2 branky), jaro Čížek, Nedvěd, Klatka, Jak. Výborný, Mandík (po 1 brance)
Odehrané minuty: Tomáš Čížek (2250 minut), jaro Jaromír Horký (1170 minut)
ŽK: Michal Pavlík (10 ŽK), jaro Michal Pavlík (6 ŽK)
ČK: Jakub Výborný, Roman Výborný
Jednička v bráně: Jaroslav Pospíšil (25 zápasů, průměr 2,69), jaro Jaroslav Pospíšil (13 zápasů, průměr 2,80)

14. Dynamo H. Bučice

Góly: Tomáš Čárný a Václav Dušánek (po 5 brankách), jaro Václav Dušánek (5 branek)
Vítězné góly: Václav Dušánek a Petr Šupka (po 1 brance), jaro Václav Dušánek (1 branka)
Odehrané minuty: Ladislav Vamberský (2117 minut), jaro Ladislav Vamberský (1170 minut)
ŽK: Ladislav Vamberský a Petr Martínek (po 5 ŽK), jaro Petr Nerad (3 ŽK)
ČK: Petr Nerad, Ladislav Vamberský, Petr Martínek
Jednička v bráně: Tomáš Kleman (17 zápasů, průměr 3,71), jaro Tomáš Kleman (7 zápasů, průměr 4,14)