Uhlíři v poklidném tempu brali všechny body na hřišti SK Olbramovice

14. duben 2024, 18:53

Olbramovice – Ve 20. kole I. B třídy, skupina D čekal fotbalisty FK Uhlířské Janovice relativně snadný úkol: V neděli vyrazili na hřiště předposledního SK Olbramovice. Oba týmy před zápasem dělilo 22 bodů, navíc podzimní zápas v Uhlířských Janovicích skončilo jasným výsledkem 8:3 pro domácí:

Olbramovice – U. Janovice 1:5 (1:3)

„Po prvním poločase domácí odpadli, ve druhé půli se hrál ´lážo – plážo´ fotbal,“ shrnul utkání trenér Uhlířských Janovice Martin Dotlačil. „V prvních dvaceti minutách jsme měli dát tři, čtyři góly. Nastoupili jsme s vervou, ale příležitosti neproměňovali,“ doplnil a dodal: „Také po přestávce jsme další šance neproměnili, ale byl to pro nás poklidný zápas.“

Branky: 41. Drábek – 31. Vinický, 34., 62 N. Marek, 42. J. Kopp, 81. T. Kopp. Rozhodčí: Stejskal – Šestořád, Pomykáček. Bez karet. Diváků: 95. Olbramovice: Dvořák – Košař, Mejdrech, Rosol, Kramný, Šípek, Brejla, Drábek, Horák, Vyskočil, Holánek. Trenér Miroslav Kaprálek. U. Janovice: Jar. Kmoch – Zadražil, Kopecký, J. Kopp, Barták – N. Marek, Vyhnánek, Vinický, T. Kopp – Jelínek, Beneš. Trenér Martin Dotlačil.

1 Říčany 17 11 0 0 3 43:25 36
2 Uhlířské Janovice 17 11 0 0 4 53:34 35
3 Jesenice 17 10 0 0 5 40:26 32
4 Kácov 17 10 0 0 6 34:32 31
5 Sázava 17 9 0 0 7 45:26 28
6 Červené Janovice 17 8 0 0 7 44:45 26
7 Vlašim B 17 7 0 0 7 47:35 24
8 Miřetice 17 7 0 0 7 37:32 24