Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 22. - 23. dubna 2023

24. duben 2023, 11:17

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Sparta Kutná Hora : FC Doksy 2:0 (0:0)
Branky: 55. M. Exner, 71. pok. kop Franc
Kutná Hora: Malý – Vokoun (46. M. Čáp), Franc, Nekvinda, Pleva (85. Cimr), M. Exner, Lib. Křelina, Šámal (72. Němec), Strnad, Piskač, M. Stieber (56. Honc)
Doksy: Švarc – Samek (72. Škvára), Pešička, Černý, Havelka, Sekanina, Neumann, Čampulka (68. Větrovec), Prošek (46. Chaloupka), Nesládek, Galbavý (85. Fišer)

Hodnocení kapitána Bedřicha France:
Doksy byly tři body za námi, šlo o velmi těžké utkání. Byl to boj, bylo to o prvním gólu. Ten jsme po krásné akci dali my, druhý jsme přidali po šťastné penaltě po chybě gólmana, který mi dal pohlavek. Věděli jsme, že Doksy jsou nepříjemným soupeřem, jsme rádi za tři body.

B tým muži

Č. Janovice : Sparta Kutná Hora B/Malín 3:0 (1:0)
Branky: 45. D. Marek, 49. Novák, 66. T. Dudla
Č. Janovice: Hons - Dan. Uher (84. Chvála), Novák, T. Dudla, Jiránek, Řepka, Jonáš, Dvořák, Koloušek, R. Vavřina (90. L. Červinka), D. Marek
K.Hora/Malín: Kamenář - T. Vojtíšek, Metlushko, Málek, Chylík, O. Nedvěd (61. Benešovský), Franc, Krupička, Secký, Auer (38. Berka), Hozman

Hodnocení trenéra Tomáše Lhotáka:
Zápas se nám výsledkově vůbec nepovedl. Mohli jsme dát do třicáté minuty alespoň tři góly. Nejvíc mě mrzí zranění dvou hráčů. Musíme se připravit na další utkání.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Tatran Sedlčany 2:0 (0:0)
Branky: 54. Stieber, 70. Dostál
Kutná Hora: Pospíšil - Bohatý (85. Vavřík), Mommers, Chalupa (73. Daniel), Kapounek (89. Balvín), Stieber (65. Pustovoitov), Škopek, Beran, Zadražil D. (75. Vosáhlo), Schovanec, Dostál
Tatran Sedlčany: Habart - Štemberk, Rákosník, Hodouš, Pudil (61. Barták), Pešta, Plachý, Jiráček (61. Hodouš), Brunclík, Pšenička (73. Vovsík), Plachý

Hodnocení trenéra Dominika Lengála:
Utkání jsme opět nezačali moc dobře. Prvních 20 minut jsme se hledali a soupeř si vytvořil 2 pološance, které neproměnil. Od 20. minuty jsme byli více na míči, ale vše jsme hráli pomalu. Pomalé přihrávky, malý pohyb, hodně doteků, vše co vyhovovalo soupeři, který se stačil přesouvat a zavírat prostory. Soupeř hrál velmi hluboko a hrál na rychlé brejky. 2. poločas jsme vše zrychlili a vytvořili si více šancí. Konečně jsme se prosadili ze standardní situace. Jsme rádi za dnešní vítězství, ale musíme začít vozit i body z venku.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : TATRAN SEDLČANY  2:0 (0:0)
Branky:  51. Bruner, 58 Stibor vlastní
Kutná Hora: Pospíšil - Šťastný, Balvín, Marek, Polívka, Hanka, Bruner, Vavřík, Pešout, Provazník, Roman, Matz, Hlavatý
Sedlčany: Machek - Vovsík A., Machášek, Špánek, Novotný, Stibor, Vovsík D., Rebeha, Dembélé, Barták, Hodouš T., Pešta, Jiráček, Plachý A., Hodouš J., Plachý F.

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Proti poslednímu celku tabulky jsme chtěli zvítězit stůj co stůj. První půle byla zcela vyrovnaná, oba týmy si vytvořily několik příležitostí, žádná však brankou neskončila. V té druhé už jsme jasně vládli a mohli dát víc než jen dva góly. Kluci zaslouží pochvalu za to, jak se po sérii utkání bez vítězství semkli a zápas odmakali.

Starší žáci

FŠ Velký Osek : Sparta Kutná Hora 0:3 (0:2)
Branky: 3.,25. - Lhoták, 42. Langr
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Ovčačík, Tvrdík, Janoušek, Kotrouš, Král, Bouma, Študenc, Bohatý, Judytka, Zámostný Jan, Lhoták, Langr, Štícha, Kramář, Švanda, Smoček
Velký Osek: Melichar J. - Baudyš, Vostruha, Vokál, Dupák, Čáp, Panc, Mojžíšek, Hartman, Mentel, Perl, Melichar T., Klouda, Hrodek, Kotlaba, Zámyslický

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Osek se prezentoval fotbalem, který jsme očekávali. Dlouhými nakopávanými míči se nás snažili dostat pod tlak. My jsme si s tím, až na pár drobných výjimek, dokázali poradit. Byli jsme fotbalovější. Pomohl nám rychlý první gól a dobrou hrou jsme si vytvářeli i další šance. Když jsme po krásné individuální akci přidali druhý gól, věřili jsme, že už zápas nepustíme, byť to bylo celkem brzy.  Na začátku druhé půle naše třetí branka zmrazila domácí a bylo rozhodnuto. V tomto zápase se naplno ukázala výhoda širšího kádru, kdy po prostřídání kvalita naší hry neopadla.

Mladší žáci

FŠ Velký Osek : Sparta Kutná Hora 3:3 (2:0)
Branky: 7.Křička, 13.Vokál, 58. Slováček  -  42.Čáp, 52.Dvořák, 55. Šálený
STM Mělník: Melichar - Benda, Hrodek, Křička, Bílý, Svinčák, Čáp, Slováček, Panc, Vokál, Kupr, Kliment, Legr, Munzar, Karger
Kutná Hora: Markup - Čáp, Křivohlavý, Zámostný, Šálený, Zdychynec, Sýkora, Kolář, Dvořák, Vlasák, Hulman

Hodnocení asistenta trenéra Miroslava Šáleného:
V prvním poločase proti nadšeně bojujícím domácím hráčům jsme se těžko dostávali do hry. Stav 2:0 byl pro nás ještě milosrdný. Za druhý poločas musím kluky pochválit. Vyrovnali hru a otočili skóre. Bohužel vedení neudrželi. Ke konci zápasu jsem ještě mohli strhnout vítezství na svoji stranu, ale neproměnili jsme penaltu. Pro fotbalový rozvoj hráčů bych si přál jen více takovýchto utkání.