Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 29. - 30. října 2022

1. listopad 2022, 06:25

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Sparta Kutná Hora : Povltavská FA B 2:2 (2:0)
Branky: 22. vlastní Těžký, 33. Křelina – 51. Nerad, 53. Khrolenok
Kutná Hora: Malý – Wolf (81. Cimr), Franc, Čáp, Mommers (90.+1 Barenčík), Pleva (66. Vokoun), Kukal, Piskač, Lib. Křelina (81. M. Stieber), Marek, Dostál
Povltavská FA B: Grégr – Nerad, Hromádka (53. Bartoš), Tarasov, Matys, Tomanec (46. Khrolenok), Hanč, Těžký (71. Dvořák), Mach (80. Popovič), Neumann, Matoušek.

Hodnocení trenéra Libora Tichého:
Opět ve mě převládá zklamání. Na domácím hřišti máme vždy jediný cíl a to je vítězství. Bohužel tento cíl zvládáme naplnit pouze v prvním poločase. Utkání jsme měli po 45.minutach zcela pod kontrolou, vedeme 2:0, neproměníme další velké šance a v druhé půli přijdou opět fatální individuální chyby, po kterých soupeř vyrovná a je z toho konečná remíza 2:2, což je pro nás jednoznačně ztráta. Bohužel začínám být z těch našich začátků druhých poločasů zralej na doktora "Chocholouška". Pokud se kluci nezačnou chovat daleko víc zodpovědněji, tak nás to bude srážet dál.

B tým muži

Tupadly : Sparta Kutná Hora/Malín 3:2 (2:2)
Branky:  14., 88. Císař, 35. Hašek - 12., 17. T. Vojtíšek
Tupadly: Auersvald - Vančura, Hašek, Kořínek, Vojáček, Čermák, Št. Pipek, O. Plíhal, R. Plíhal, Císař (90.+1 V. Pipek), Koudelka (84. Šemík)
Kutná Hora/Malín: Opasek - Chylík, T. Vojtíšek (22. Štěpánek), Málek, Kolůvek, Metlushko, J. Kraus, Secký, Hozman (56. Berka), Auer, O. Nedvěd

Hodnocení trenéra Tomáše Lhotáka:
Zasloužené vítězství domácích.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : SK SPARTAK Příbram 2:1  (1:1)
Branky: 32., 60. Stieber - 25. Prokeš
Kutná Hora: Břečka - Hanka, Dostál, Roman, Schovanec (74. Zadražil D.), Bohatý, Chalupa (66. Beran), Mommers, Vavřík (90. Škopek), Stieber, Zadražil M. (90. Benešovský)
Příbram: Novák - Hronza, Polák, Slabý, Hejduk, Srch, Prokeš, Novotný, Voříšek (86.Žůrek), Procházka (76. Kadlec), Kornuta

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Vydřené vítězství. Důležitost utkání nám svazovala nohy a prvních třicet minut jsme hráli špatně. Pomohl nám až krásný vyrovnávající gól. Ve druhé půli se hrál urputný fotbal plný osobních soubojů a po rychlém brejku se nám podařilo strhnout výhru na naší stranu. Tři body jsme potřebovali, ale kvalita hry nebyla moc dobrá. Chybělo větší sebevědomí a kvalita na míči.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : SK SPARTAK Příbram 4:3  (1:0)
Branky:  27. Kubrycht, 45. Kubrycht, 51. Bruner, 73. Bruner - 42. Novotný Jakub, 72. Kosán Ondřej, 83. Smola Tomáš
Kutná Hora: Pospíšil - Študenc, Balvín, Šťastný, Urbánek, Provazník, Marek, Polívka, Musil, Beran, Kubrycht, Bruner, Bouma, Janoušek
Příbram: Packert - Pelcl, Kadlec, Burda, Kosán, Traxler, Zůrek, Smola, Sobotka, Baklík, Šerák, Slabý, Velík, Kornuta, Růžička, Novotný, Šaroun

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
K vítězství jsme se protrápili. Hra se nám nedařila, soupeř nás dobře dostupoval a znemožňoval nám kombinaci a my jsme se uchylovali k odkopům. I přes to jsme si vypracovali díky rychlosti našich útočníků množství šancí, z nichž jsme čtyři proměnili a získali tři body. Je třeba ocenit, že i přes to, že se nám nedařilo, dokázali jsme dovést zápas k vítězství. Na hře ale budeme muset řádně zapracovat.

Starší žáci

AFK Pečky : Sparta Kutná Hora 1:1 (0:0)
Branky:  61.Mikšovský - 69.Smoček
Pečky: Křivohlavý Max - Ovčačík, Janoušek, Břečka, Král,  Bouma, Bohatý, Judytka,  Smoček, Zámostný Jan, Peroutka, Štícha, Kramář, Langr, Křivohlavý Ben
Kutná Hora: Dekastello - Chrástný, Želivský, Mikšovský, Kaštánek, Křížka, Litomyský, Kubíček, Jaroš, Kubina, Holý, Hubsch, Opočenský

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Zase ty Pečky! Tři body nám vzaly na jaře v minulé sezóně a dva dnes. Je to zklamání a nečekaná ztráta, která nás hodně štve. Neschopnost proměnit i ty nejvyloženější šance, byla alarmující. Nedůraz, chybějící pohotovost a moment překvapení v zakončení byla rovnice jejíž výsledkem byl pouze jeden gól.  Za to domácím stačila jedna jediná šance k vedení. Proto výsledek nemohl být jiný.

Mladší žáci

AFK Pečky : Sparta Kutná Hora 1:12 (1:8)
Branky: 33. Opočenský - 4.Šálený, 7.Jungwirth, 16.Šálený, 18.Křivohlavý, 20.Markup, 22.Křivohlavý, 24.Čáp, 27.Hulman, 39.Čáp, 43.Čáp, 52.Markup, 69.Křivohlavý
Pečky: Hubsch - Zamouřil, Říha, Trávníček, Salerno K., Salerno L., Švára, Štégl, Peška, Krulický, Levíček, Opočenský, Pavlů, Chudoba
Kutná Hora: Dusil - Markup, Čáp, Jungwirth, Šálený, Sýkora, Hulman, Ostrihoň, Vlasák, Zdychynec, Křivohlavý

Hodnocení trenéra Miroslava Šáleného:
Po rychlých dvou brankách v úvodu zápasu se kluci uklidnili a měli zápas ve své moci. Bylo to jen otázka skóre.