Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 5. - 6. listopadu 2022

7. listopad 2022, 20:25

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Tuchlovice : Sparta Kutná Hora 3:1 (1:0)
Branky: 39. Duchoň, 47. Sedláček, 77. Brnovják - 89. Marek
Tuchlovice: Skalák – Pilař, Fitko, Duchoň, Kárník, Cabejšek (84. Červenka), Tóth (85. Ježil), Sedláček, Brnovják (81. Vaigl), Kraus (75. Chochola), Baratynskyy
Kutná Hora: Malý – Wolf, Franc, Pleva (46. Šámal), Piskač, Lib. Křelina (46. M. Stieber), Marek, Dostál, Vokoun, Jak. Nekvinda, Exner

Hodnocení trenéra Libora Tichého:
Tak jak jsem se v hodnocení z minulého utkání zmínil o zvládání především prvních poločasů, tak v tom dnešním jsme nezvládli celých devadesát minut. Dnes bohužel nenajdu z naší strany nic pozitivního. Určitě soupeř neměl větší fotbalovou kvalitu, ale prostě "chtěl" víc uspět a tak po zásluze bere všechny tři body. Bohužel mám z některých našich hráčů pocit, jako by jeli pouze na výlet a místo odmakané práce na hřišti, je víc zajímala pozápasová návštěva McDonaldu.

B tým muži

Sparta Kutná Hora/Malín : Suchdol 2:1  (2:1)
Branky:  42. vlastní (Gallistl), 44. Shpuryk - 23. L. Laštovka
Kutná Hora/Malín: Opasek - Málek, Metlushko, J. Kraus (60. Henrich), Michálek, Kolůvek (88. Koleček), Auer (67. Berka), Shpuryk (90. Štěpánek), Krupička, O. Nedvěd, Chylík
Suchdol: Čižinský - Dobeš, Gallistl, Böhm, Pacák, Langr, L. Laštovka, Herout, Zelený (70. Šibrava), Biroš, M. Kruliš

Hodnocení trenéra Tomáše Lhotáka:
V sobotu nás čekal těžký soupeř a taky to na hřišti bylo vidět. Prvních dvacet minut jsme se nedostali pomalu za půlku. Soupeř hrál opravdu dobře a převahu zúročil brankou na 0:1. Potom jsme začali hrát, kluci makali a zápas otočili už do poločasu na 2:1. Ve druhém poločase jsme mohli vstřelit další branky, ale už nám tam nic nespadlo. Musím pochválit celý tým, jak v zápase dodrželi, co jsme si řekli. Podržel nás výborně chytající Josef Opasek. Máme tři body s těžkým soupeřem, čehož si cením.

Starší dorost

SK Lhota : Sparta Kutná Hora 0:2  (0:1)
Branky: 1., 78. Stieber
Lhota: Dvořák - Čurda, Adam, Pašek, Mikeš, Povalač, Horáček, Přibyl (70. Blažek), Jedlička, Křiváček, Štoncner (55. Fousek)
Kutná Hora: Břečka - Hanka, Beran, Roman, Schovanec, Zadražil D., Bohatý, Mommers, Vavřík (71. Chalupa), Stieber, Zadražil M.

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Dneska před klukama musím smeknout. Zápas odehráli výborně takticky a soupeře pustili za celý zápas pouze do jedné šance a několika závarů. Jinak jsme v defenzívě pracovali bezchybně a z rychlých protiútoků jsme byli po celý zápas velmi nebezpeční. Kromě dvou gólů jsme ještě nastřelili břevno a měli i další šance. Ve venkovních zápasech se prezentujeme sympatickými výkony a rádi bychom tyto výkony přenesli i do domácího prostředí.

Mladší dorost

Lhota : Sparta Kutná Hora 2:2  (1:0)
Branky:  17. Šašek Jakub, 62. Znamenáček Miroslav - 52. Musil Vít, 67. Hlavička Aleš
Lhota: Horešovský - Adam, Bán, Hájek, Valenta, Hanáček, Znamenáček, Fišer, Moc, Šašek J., Šašek M., Diviš, Kozohorský
Kutná Hora: Pospíšil - Šťastný, Balvín, Pavlík, Marek, Polívka, Urbánek, Mlčoch, Provazník, Kubrycht, Musil, Hlavička, Bruner

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Hrálo se utkání solidní úrovně. První poločas skončil na šance 1:1, avšak na góly jsme prohrávali - Lhotští byli ve vápnech důraznější. Po změně stran se nám vydařily dvě krásné akce z levé strany až "do kuchyně", soupeř kontroval precizně zahraným přímým kopem. Domácí měli ve středu pole šikovné individuality, které nám dělaly velké potíže. Ke konci nás dostali pod tlak, největší šanci jsme si ale vytvořili po samostatném úniku paradoxně my. Před zápasem jsme pomýšleli na vítězství, ale dělba bodů je nakonec spravedlivá.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora : Sporting Ml. Boleslav 0:3 (0:2)
Branky: 26.Urban, 27.Kábrt, 61.Chadima
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Tvrdík, Ovčačík, Janoušek, Břečka, Študenc, Král,  Bouma, Bohatý, Judytka,  Smoček, Zámostný Jan, Peroutka, Štícha, Langr, Holan, Kotrouš
Mladá Boleslav: Jadníček - Kábrt, Spinu, Novotný, Laurýn, Chadima, Trlida, Kubišta, Šlégr, Langer, Urban, Smetana, Šoltýs

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Fyzicky velmi vyspělí hráči Sportingu byli v úvodu zápasu aktivnější. Byť si nevytvářeli vážnější šance, zatlačili nás do defenzívy. Po deseti minutách se obraz hry obrátil a naše aktivita volala po gólu. Bohužel v naší nejlepší fázi udeřili z brejku hosté a za minutu na to ze stejné situace znovu. Naše zvýšená snaha a mírná převaha ve druhé půli na obrat nestačila. Soupeř už si jednoduchou hrou výhru pohlídal. Myslím, že rozhodl první gól. Vstřelit ho my, mohl se zápas vyvíjet v náš prospěch. Každopádně byl Sporting zatím nejkvalitnější tým, na kterého jsme v soutěži narazili. Byť není na prvních místech. Nechci být až tak kritický, soupeř měl sílu a kvalitu. Věřím, že důležité body získáme v dalším zápase.

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora : Sporting Ml. Boleslav 2:3 (1:1)
Branky: 15. Křivohlavý, 63. Demel - 11.Nguyen, 49.Gažik, 54.Popp
Kutná Hora: Markup - Dusil, Čáp, Jungwirth, Šálený, Sýkora, Hulman, Ostrihoň, Vlasák, Zdychynec, Křivohlavý, Dudla, Demel
Mladá Boleslav: Duda - Postránecký, Lisický, Štěpánek, Gažik , Zmrhal, Popp, Urban, Drbohlav, Schwerdtner, Nguyen, Bartoš, Novák

Hodnocení trenéra Miroslava Šáleného:
Výborný zápas od obou mužstev, který se musel líbit. O konečném výsledku rozhodlo využití brankových příležitostí, ve kterých hosté byli efektivnější.