Zápasový program Sparty Kutná Hora o víkendu 29. - 30. dubna 2023

28. duben 2023, 04:38

Kutná Hora - V rámci svých fotbalových soutěží odehrají týmy Sparty Kutná Hora o nadcházejícím víkendu tato mistrovská utkání:

Předzápasová glosa trenéra Tomáše Bohatého:
Bitva o první místo! Na podzim jsme u soupeře zvítězili a na domácím hřišti to chceme zopakovat. Pšovka těží zejména z dobře zahrávaných standartních situací. Ty musíme co nejvíce eliminovat a současně podat maximální herní výkon s velkým nasazením a bojovností. Kluci dobře vědí, o co jde. Věříme, že to zvládnou, zaslouží si to.

11:45 hod utkání mladších žáků Sparta Kutná Hora : FK PŠOVKA MĚLNÍK
Kutná Hora 1. místo 40 bodů
Mělník 7. místo 28 bodů

Předzápasová glosa trenéra Miroslava Šáleného:
Doufám, že kluci navážou na výkon z druhého poločasu s Velkým Osekem a utkání zvládnou.

DOMÁCÍ UTKÁNÍ NA STADIONU V MALÍNĚ

14:00 hod utkání B týmu mužů Sparta Kutná Hora B/Malín : Viktoria Sedlec
Kutná Hora 5. místo 25 bodů
Sedlec 10. místo 18 bodů

Předzápasová glosa trenéra Tomáše Lhotáka:
V sobotu nás čeká první jarní domácí utkání, kdy přivítáme Sedlec. Musíme věřit, že výsledkově už to zlomíme v nás prospěch a získáme tři body.

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

09:30 hod utkání staršího dorostu MFK Dobříš : Sparta Kutná Hora
Kutná Hora 12. místo 26 bodů
Dobříš 11. místo 27 bodů

Předzápasová glosa trenéra Dominika Lengála:
Čeká nás utkání o 6 bodů, bylo by fajn navázat na domácí vítězné utkání a přivézt si i nějaké body z venku.

11:45 hod utkání mladšího dorostu MFK Dobříš : Sparta Kutná Hora
Kutná Hora 12. místo 16 bodů
Dobříš 4. místo 44 bodů

Předzápasová glosa trenéra Josefa Holuba:
V Dobříši mají krásný zámek a prý taky krásné hřiště, na kterém leží tři body, které můžeme získat za předpokladu, že zopakujeme nasazení a kvalitu z druhého poločasu posledního zápasu. Zámek jindy.

Neděle 30. dubna 2023

15:00 hod utkání A týmu mužů SK Sokoleč : Sparta Kutná Hora
Kutná Hora 7. místo 33 bodů
Sokoleč 2. místo 44 bodů

Předzápasová glosa trenéra Libora Tichého:
V minulém kole jsme prodloužili šňůru výher na domácím stadionu, což nám dodalo více klidu v neuvěřitelně vyrovnané tabulce soutěže. V neděli zajíždíme do nedaleké Sokolče s jednoznačným cílem uspět a prolomit prokletí venkovních zápasů. Respektujeme sílu soupeře, který se pohybuje na předních příčkách , ale máme mu též co vracet za podzimní domácí porážku. V týmu je nyní výborná atmosféra, díky které všichni věříme v úspěch. Zveme naše příznivce na toto zajímavé utkání s výkopem v netradičních 15:00 hod vzhledem k čarodějnickému reji po celé republice.