7. leden 2024, 21:49

Kutná Hora – Futsalový okresní přebor nabídl v neděli odpoledne derby mezi týmy z Kutnohorska: Proti N.P.C. Kutná Hora, který v minulé sezoně bojoval o body v krajském přeboru, nastoupil úplný nováček, nově založený tým Tučňáci Vrdy. Ten navíc sehraje 23. ledna pohárový zápas se soupeřem z první ligy, Olympikem Mělník.

N.P.C. Kutná Hora – Tučňáci Vrdy 4:6 (1:2)

Ve vyrovnaném prvním poločase pár vteřin před přestávkou Martin Volenec strhl vedení na stranu Tučňáků. Ve 39. min. vykřesal naději pro Kutnou Horou L. Laštovka brankou na 2:3, jenže prakticky z rozehrání Nový vrátil svému týmu dvoubrankové vedení, které dvěma góly ještě podpořil Šveřepa – 2:6. Tuzar, jednou z desetimetrového kopu, potom stav kosmeticky upravil na 4:6.

Branky a asistence: 9. Horký, 39. L. Laštovka (Tuzar), 46. Tuzar (Jeřábek), 50. Tuzar – 4. Šveřepa, 20. M. Volenec (Nový), 34. Víšek (Kopecký), 40. Nový (Víšek), 42. Šveřepa (Semrád), 45. Šveřepa (P. Růžička). Rozhodčí: Vala – Kopic. N.P.C. Kutná Hora: Dostál (Kratochvíl) – Piskač, L. Laštovka, Pacák, Jeřábek, J. Horký, Mukařovský, Tuzar, Timko. Tučňáci Vrdy: Kopecký – Víšek, Nový, Vavřina, M. Volenec, Semrád, P. Růžička, Šveřepa.