První místo v celkovém pořadí Krajské soutěže v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů získalo družstvo HZS územního odboru Kutná Hora!

19. červen 2023, 14:50

Krchleby/Vlašim - První část Krajské soutěže v disciplíně výstup do 4. podlaží cvičné věže se uskutečnila dne 13. června ve sportovním areálu Krchleby. O víkendu 17. a 18. června proběhla na vlašimském sportovním stadionu Na Lukách hlavní část Krajské soutěže v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů.

V sobotu v disciplínách běh na 100 m s překážkami a štafeta 4 x 100 m s překážkami.

V neděli proběhla královská disciplína požárního sportu - požární útok. Ve velmi vyrovnaném a napínavém souboji předvedli z družstev územních odborů nejlepší výkon hasiči z Kutné Hory.

Družstvo územního odboru Kutná Hora zvítězilo v disciplínách výstup do 4. podlaží cvičné věže a v požárním útoku. Druhá místa obsadilo družstvo v disciplínách běh na 100 m s překážkami a štafeta 4 x 100 m s překážkami.

V kategorii profesionálních hasičů získali celkové prvenství v krajské soutěži borci z územního odboru Kutná Hora, stříbrnou medaili vybojovali hasiči z územního odboru Kolín a na třetím místě se umístili hasiči z územního odboru Benešov.

Jmenovitě jsou členy vítězného soutěžního družstva územního odboru Kutná Hora: Viktora Martin, Říha Václav, Tůma Milan, Vlach Josef, Vyhnánek Jan, Viktora Karel, Tvrdík Adam, Rezner David, Červinka Jan, Ručka František.