Kutnohorští dorostenci zápas dobře rozehráli, na body to ale nestačilo

28. září 2017, 00:52

Zruč nad Sázavou - Mladší dorostenci házenkářského oddílu TJ Sparta Kutná Hora přivítali ve zručské hale 1. HK Dvůr Králové nad Labem, se kterým sehráli zápas třetího kola 2. ligy SD - Čechy.

Kutná Hora - Dvůr Králové n. L. 21:27 (13:10)

Začátek utkání se kutnohorským dorostencům celkem vydařil, ve 3.minutě již vedli 3:0, hosté však do 5.minuty stihli vyrovnat na 3:3. Ale v dalším průběhu prvního dějství domácí pokračovali v dobrém výkonu, v 10.minutě vedli 7:5, v 17.minutě již 11:6 a 1.poločas skončil vedením o 3 branky v poměru 13:10.

Avšak v poločase druhém hra SPARTY postupně upadala a hosté ve 37.minutě poprvé přešli do vedení 14:15. Domácí sice ještě 2x otočili vedení na svou stranu - na 16:15 a ve 41.minutě na 17:16, následovala však 4 branková šňůra hostí, ve 47.minutě byl stav 17:20 a vedení již do konce utkání nepustli. Ještě v 52.minutě byl sice stav pouze 20:22, v závěru hosté hru zcela ovládli a nakonec si odvezli oba body za šestibrankové vítězství v poměru 21:27.

Starší dorostenci SPARTY měli utkání opět dobře rozehrané, v poločase druhém však jejich hra měla sestupnou tendenci a k nějakému bodovému zisku bylo daleko.

SESTAVA a BRANKY: Fojta /br/ - Procházka 9, Jeníček 6, Kafka 2, Kotěšovec 2, Zatloukal 2, Ginter a Horák. Trenér: Šnajdr Vít.
NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 2 – 2, SEDMIČKY: 1/1 – 2/2, ROZHODČÍ: Řeháček / Jesenice / - Tůma / Praha /, DIVÁCI: 15.

Ostatní výsledky 3.kola:
LOKOMOTIVA Louny – ELP Jablonec n/N. 56:17, SOKOL Bělá p.B. – SPARTAK Sezimovo Ústí 31:30, HBC Strakonice - Liberec HANDBALL 00:00, SOKOL Úvaly - KOVOFINIŠ Ledeč n/S. 24:23, l.HC Pardubice – TJ Chodov JM 30:22, LOKOMOTIVA Vršovice a TJ HC Náchod měly volno.

Příští program:
V sobotu 30.září nastoupí kutnohorský tým starších dorostenců v utkání 4.kola 2.ligy SD-Čechy od 13,00 hodin ve sportovní hale týmu  KOVOFINIŠ Ledeč nad Sázavou.