Jediný gól Kozlů byl na Žďár málo

31. srpen 2016, 08:19

Kolín/Žďár nad Sázavou - Jediného střelce si přivezli Kozlové do Žďáru nad Sázavou. Na domácí to bylo málo. Kozlové prohráli jednogólovým rozdílem 1:2 a pro oba celky to byl na góly vůbec nejchudší zápas v přípravě.

Žďár – Kolín

2:1

Přitom začátek vypadal slibně. Sotva se oba týmy ohřály na ledě, už padl první gól. Z kruhů vypálil přesně Morkes. A pak byly i další šance, ale Kozlové už neproměnili.

Naopak domácí ve druhé třetině otočili skóre. Nejdřív využili přesilovku dorážkou a na konci třetiny se ještě ujala teč před kolínským gólmanem.

Žďár tak vyrovnal přátelskou bilanci s Kolínem. První vzájemné utkání Kozlové totiž vyhráli 4:1. Příště až se oba soupeř potkají, už se bude hrát o body.

,,Mohli jsme i vyhrát, ale nedali jsme góly,“ litoval po utkání kolínský vedoucí Jan Zadražil, který to viděl jednoznačně. Kozlové měli chvílemi víc ze hry a nebýt neproměněných šancí, vyhráli by.

Branky: 24. Staněk (Kunstmüller, Kovářů), 37. Gregar (Nováček, Rašner) – 5. Morkes. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.Diváci: 147. Třetiny: 0:1, 2:0, 0:0

Kolín: Koutský – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Havelka, Březina, Malý, Krajňák, Semirád, Morkes, Zumr, Panna, Kadlec, Pipek, Jelínek, Kadlec ml., Marvánek, Kozák.