Kolín zítra vyjíždí do Moravských Budějovic

16. listopad 2016, 15:24

Kolín/Moravské Budějovice - Ve sváteční čtvrtek 17. listopadu vyjíždějí Kozlové na utkání do Moravských Budějovic. Zápas tam začíná v 17.00.

Moravské Budějovice po návratu do této “české“ skupiny okupují třetí místo tabulky, jsou bod za druhým Havlíčkovým Brodem a ještě jim zbývá dohrát jeden zápas s Nymburkem. Žihadla letos těží z dobré střelecké úspěšnosti, dali zatím vůbec nejvíc gólů ze všech týmů (víc jak pět v průměru na zápas), navíc dostávají poměrně málo branek. V této statistice jsou třetí s průměrem dvou inkasovaných branek.

To už si okusil i Kolín, že gólmani Žihadel se těžko překonávají. V prvním vzájemném měření sil jim dokázali dát jen jeden gól a prohráli nakonec 1:2 po prodloužení. V mistrovské soutěži Moravské Budějovice doma prohrály letos jen jedenkrát, a to minulý týden 3:5 proti Pelhřimovu, jinak je jejich zimní stadion nedobytná tvrz. Uvidíme, jak se tam bude dařit Kozlům.

Kozlové získali v poslední době pět z šesti možných bodů doma, venku body ztráceli, ale jak říkal asistent trenéra Jaroslav Plíšek, když Kozlové zopakují výkon z prvních dvou třetin utkání proti Žďáru nad Sázavou, nemusíme se bát.