Kozlové doma rozstříleli David servis

4. prosinec 2016, 18:08

Kolín - Druhé vítězství v řadě vybojovali v sobotu kolínští druholigoví hokejisté. Na domácím ledě porazili David servis České Budějovice.

Kolín – DS České Budějovice

6:1

Začátek zápasu byl ze strany Kolína tak trochu nervózní. Aby ne, když s předposledním David servisem letos ještě nevyhráli. Kozlové ale hráli trpělivě, počkali na první gól, a pak to šlo skoro samo.

O první gól se postaral Jakub Semirád. Vlastně na něj taky i zadělal. Ujel, vystřelil a když jeho střela mířila na zadní tyč a šla vedle, nevadilo to. Puk se odrazil na modrou na Hanzla, ten vystřelil a k dorážce se pak dostal právě Semirád.

Pak Kozlům trochu přálo štěstí, když přihrávku Pipka srazil do brány hostující obránce – 2:0.

Důležitý počin se povedl Kolínským ve druhé třetině, když třetí branku vstřelili v oslabení a donutili tím hostující tým vystřídat gólmana. Na domácích pak byla vidět velká chuť. Začali bruslit o to víc a na nerozchytaného gólmana pálit o to víc. A ovoce to přineslo. Kozlové bušili tak dlouho, až Černý vybouchal gól.

Těsně po polovině utkání domácí chybovali a hosté toho využili. Snížili na 4:1, nicméně to na konečný výsledek vliv nemělo. Třetí třetina patřila znovu Kolínu. Nejdřív přidali gól znovu v oslabení, když Zumr ujel v oslabení a slavil úspěch kličkou. Pak v přesilovce Semirád usměrnil do kasy Černého puk z rohu.

Sečtěno, podtrženo, Kolínští brali výhru 6:1. A v tabulce se posunuli na šesté místo. Mají stejně bodů jako sedmý Pelhřimov.

Branky: 14. Semirád (Malý, Hanzl), 19. Pipek (Horyna), 26. Havlík, 28. Černý (Malý), 43. Zumr, 57. Semirád (Čený) – 32. Šesták (Bárta). Rozhodčí: Jechoutek – Marek, Ovsík. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. Oslabení: 2:0. Třetiny: 2:0, 2:1, 2:0. Diváci: 584.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Havlík, Voženílek, Horyna, Barták, Skokan – Malý, Semirád, Černý – Pipek, Zumr, Kozák – Kadlec ml., Krajňák, Netušil.