Kozlové jedou do Písku

10. listopad 2017, 19:45

Kolín - Do dalekého jihočeského Písku se v sobotu vypraví kolínští hokejisté. Od 17.30 změří své síly s Jihočechy letos už podruhé.

První klání doma Kolínští vyhráli 3:1. Kozlové budou papírovým favoritem i napodruhé, ale nic to neznamená. Písek na ně z předposledního místa ztrácí jen osm bodů a dokázal porazit i silné soupeře. Naposledy sice prohrál 2:6 se Žďárem, ale doma 8:1 porazil Klatovy, nebo i 4:3 Nymburk. Naopak třikrát ale odjeli čtí z ledu i poraženi bez vstřelené branky. 0:6 a 0:5 prohráli s Táborem a 0:6 s Moravskými Budějovicemi.

Kozlové poslední utkání prohráli 5:6 s Pelhřimovem, ale předtím vyhráli pět utkání v řadě a ukázali zvedající se formu, která je vyhoupla až na čtvrté místo tabulky. Budou Kolínští ve sbírání bodů pokračovat nebo je nechají domácím? Ti naposledy ve Žďáru ztratili utkání až v poslední třetině.

Jak se bude oběma týmům dařit po volném týdnu, kdy si po sérii utkání středa-sobota mohli po delší době i trochu odpočinout?