Mladí hokejisté o Vánocích zahálet nebudou, v Kolíně se utkají o pohár starosty

3. prosinec 2015, 13:43

Kolín - Turnaj O pohár starosty města Kolína proběhne ve dnech 26. – 28.12.2015 na zimním stadionu v Kolíně.

Jedná se o turnaj s mezinárodní účastí (3 týmy z České republiky a 4 týmy ze Slovenska). Týmy z Rakouska, Německa a Itálie odřekly pro jejich jiné klubové povinnosti.

Turnaj pořádá 7. hokejová třída SC Kolín (ročník 2003). Tato třída pořádá takto velký turnaj již po páté. 7. třída SC Kolín je posledním vítězem jednoho z největších turnajů v Evropě – Igor Loro CUP 2015, který se konal letos o Velikonocích v italském Bolzanu, a kterého se zúčastnilo 26 týmů ze 6 zemí Evropy. I díky tomuto úspěchu si tento ročník udělal dobré jméno mezi mládežnickými týmy a dobře reprezentoval klub SC Kolín a Město Kolín. Z dalších úspěchů letošní 7. třídy vyzdvihuji celkové 2. místo v projektu Hockey Tour 2003, kterého se v loňském ročníku účastnilo 12 nejlepších týmů z ČR a 2. místo v Žákovské lize 6. tříd v sezóně 2014/2015.