Play off pokračuje. Dnes se bude hrát o mečbol nebo vyrovnání

4. březen 2019, 12:49

Kolín - Nabitý hokejový víkend sotva skončil a už nás čeká další zápas. Pro nejvěrnější fanoušky už čtvrtý den v řadě. Po páteční a nedělní výhře béčka v baráži a sobotní výhře áčka v prvním čtvrtfinálovém duelu play off v Klatovech, je tu dnes pro borce z áčka klatovská odveta.

Hrát se bude o hodně. Pro kozly by znamenala výhra mečbol před středečním třetím utkáním série. Klatovy budou chtít za každou cenu vyrovnat sérii na 1:1 a vrátit se domu s bodem.

Co nás čeká? Pravděpodobně znovu velmi vyrovnaný zápas, který bude rozhodovat minimum branek a především také nasazení a bojovnost. ,,Je to pro nás plus bod, ale my musíme jít do dnešního utkání s tím, že je to 0:0. Znovu musíme dřít, dřít, dřít a znovu udělat vše pro to, abychom si připsali druhý bodík. Připravíme se tak, abychom dobře pracovali a abychom potěšili kolínské fanoušky,“ řekl před druhým duelem série kolínský trenér Petr Martínek.

První duel se rozhodoval až v samotném závěru. Domácí se sice ujali vedení, ale Kolín je nenechal odskočit víc než na gólový náskok a sám v závěru druhé třetiny stav srovnal. A pak udeřil znovu na konci třetí třetiny. Po celou poslední dvacetiminutovky nabíral na síle, zlepšoval a stupňoval svůj výkon až necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby Šafránek vystřelil z kruhů svižný kotouč přímo do brány. Logická reakce domácích, odvolání gólmana, pak připravila kozlům ještě dvakrát možnost skórovat a navýšit na konečných 4:1. Jak bude vypadat druhý duel série?

Zápas začíná na kolínském ledě v 18:07 a soutěžit se bude tradičně o poukázky do KFC. Vstupné na play off činí tradičně 80,-Kč/60,-Kč a neplatí již permanentky.