Plyšákový charitativní zápas s Havlíčkovým Brodem je tu

27. leden 2017, 11:21

Kolín - Uteklo to jako voda, je za námi skoro celý leden a Kozly čeká poslední lednový zápas. Po třech výjezdech to bude domácí zápas. Kolín hostí první Havlíčkův Brod.

Lídr tabulky má na pátý Kolín dvanáct bodů náskok. Poté, co s Kozly dvakrát prohrál 2:3, vyhrál poslední měření sil na domácím ledě 5:1. To měli Kozlové utlumené období, teď je tomu naopak. Vyhráli pět zápasů v řadě a zastavil je až druhý Tábor, kde Kolín ale i přes porážku bodoval. Prohrál 1:2 po prodloužení.

Havlíčkův Brod, i když je první, nemá suverénní výsledky. Ve třetí čtvrtině sice vyhrál pět zápasů, ale i třikrát prohrál – s Táborem, Nymburkem či Žďárem, takže určitě není dopředu papírový favorit.

Kozlové budou mít navíc v zápase motivaci navíc – fanoušci uspořádali plyšákovou charitativní akci. Po prvním vstřeleném gólu Kolína nahází na led plyšáky a všechny pak poputují do kolínské nemocnice na dětské oddělení.

Zápas Kolína s Havlíčkovým Brodem začne v sobotu 28. ledna v 17:07.