Šňůra výher, Kozlové v neděli vyhráli potřetí za sebou

11. prosinec 2016, 21:26

Kolín - Už o šňůře výher se dá mluvit. Kozlové vyhráli třetí zápas za sebou. Doma porazili v nedělní dohrávce 20. kola Tábor 4:2.

Kolín – Tábor

4:2

Kozlové se poprvé v zápase radovali v jedenácté minutě, když Krajňák obral hosty o puk, pak udělal kličku a gólman neměl šanci. Hosté zanedlouho vyrovnali. Po šesti vteřinách proměnili přesilovku, ale do kabin se za vyrovnaného stavu nešlo. Prosadila se totiž nejmladší třetí lajna. Junior Černý dával zpoza brány juniorovi Netušilovi a ten poslal svým premiérovým gólem v áčku Kozly do vedení – 2:1.

Druhá třetina nabídla nejprve druhé vyrovnání zápasu. Zase v táborské přesilovce, zase rychle a zase Kellner. Tentokrát na to ale potřeboval patnáct vteřin. Nicméně ani po druhém dějství se nešlo do kabin za vyrovnaného stavu. Na konci třetiny udeřil ještě Pipek.

V akci jeden na jednoho to  vyřešil s vtipem a štěstím. Počkal, až hostující obránce zacouvá tak hlubokou, až srazí gólmana a pak jen poslal puk do prázdné kasy.

Hned v úvodu poslední třetiny pečetil po pár odehraných vteřinách vedení Kolína Panna a stav 4:2 vydržel na světelné tabuli až do konce. Další početní výhodu hosté nedostali a v pěti tentokrát gól vstřelit nedokázali.

Kolín vyhrál tedy potřetí v řadě. V tabulce je stále šestý, ale na první Havlíčkův Brod ztrácí jen třináct bodů a na druhý Nymburk bodů jen pět. Tabulka je hodně vyrovnaná.

Branky: 11. Krajňák, 14. Netušil (Černý, Krajňák), 37. Pipek (Březina), 41. Panna (Malý, Semirád) – 13. Kellner (Havran, Mrkvička), 34. Kellner (Mrkvička, Kýhos). Rozhodčí: Luczków – Tasch, Hynčica. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:1, 1:1, 1:0. Diváci: 686.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Březina, Voženílek, Kadlec st., Barták, Skokan – Malý, Semirád, Panna – Pipek, Zumr, Kozák – Černý, Krajňák, Netušil – Jelínek.