Vysoká - Seriál cyklsitických závodů pro děti a širokou veřejnost "Talent Bike series 2021" v sobotu pokračoval třetím dílem. Výsledky závodu, průběžné pořadí po třech závodech i fotogalerii najdete na www.talent-bike.cz
Odstrkovadla:
1. Jan Kňourek
2. Natálie Gondeková
3. Jonáš Horák
Kluci, holky 5 - 6 let:
1. Viktorie Murasová
2. Marie Seifertová
3. Šimon Dobrý
4. Ema Rottová
5. Evelína Kuličková
6. Vít Šulc
Kluci 7 - 8 let:
1. Jakub Horák
2. Lukáš Seifert
3. Šimon Pácha
4. David Vavruška
5. Šimon Pácha
6. Matouš Pácha
7. Michal Kůrka
Holky 7 - 8 let:
1. Julie Horáková
2. Sofie Hajská
3. Olivia Mazura
4. Vendulka Šulcová
Kluci 9 - 10 let:
1. Stanislav Benda
2. Niki Muras
3. Matyáš Trojan
Holky 9 - 10 let:
1. Kateřina Ann Hannay
2. Vanesa Horáková
3. Nella Mazura
4. Anna Kůrková
5. PAvla Zopková
6. Veronika Kňourková
7. Viktorie Krososková
Žáci mladší:
1. Dominik Kameník
2. Daniel Rott
3. Václav Marek
Žákyně mladší:
1. Tereza Vavrušková
Žákyně starší:
1. Kristýna Krososková
Žáci starší:
1. Jiří Marek
2. Michael Musílek
3. Adam Trvaj
4. Roman Jan Zopka
Muži open:
1. Pavel Benda
2. Aleš Lacina
3. Josef Kňourek
4. Jaroslav Rajsík
5. David Marek
6. Aleš Starý
7. Michal Kůrka
8. Jakub Horák
Ženy open:
1. Magdaléna Hannay
2. Hana Zopková
Čáslav - Tak jako přicházejí zákazníci do prodejny s požadavkem …
Kutná Hora/Praha - ZUŠlechťujeme uměním – pod tímto heslem opět …
Kutná Hora - Kutnohorská metalová formace Torrax oslaví v pátek …
Zbraslavice - Obecní úřad Zbraslavice připravuje tradiční "Pálen…
Brno, druhé největší město České republiky, se v posledních lete…
Vysoká - Seriál cyklsitických závodů pro děti a širokou veřejnost "Talent Bike series 2021" v sobotu pokračoval třetím dílem. Výsledky závodu, průběžné pořadí po třech závodech i fotogalerii najdete na www.talent-bike.cz
Odstrkovadla:
1. Jan Kňourek
2. Natálie Gondeková
3. Jonáš Horák
Kluci, holky 5 - 6 let:
1. Viktorie Murasová
2. Marie Seifertová
3. Šimon Dobrý
4. Ema Rottová
5. Evelína Kuličková
6. Vít Šulc
Kluci 7 - 8 let:
1. Jakub Horák
2. Lukáš Seifert
3. Šimon Pácha
4. David Vavruška
5. Šimon Pácha
6. Matouš Pácha
7. Michal Kůrka
Holky 7 - 8 let:
1. Julie Horáková
2. Sofie Hajská
3. Olivia Mazura
4. Vendulka Šulcová
Kluci 9 - 10 let:
1. Stanislav Benda
2. Niki Muras
3. Matyáš Trojan
Holky 9 - 10 let:
1. Kateřina Ann Hannay
2. Vanesa Horáková
3. Nella Mazura
4. Anna Kůrková
5. PAvla Zopková
6. Veronika Kňourková
7. Viktorie Krososková
Žáci mladší:
1. Dominik Kameník
2. Daniel Rott
3. Václav Marek
Žákyně mladší:
1. Tereza Vavrušková
Žákyně starší:
1. Kristýna Krososková
Žáci starší:
1. Jiří Marek
2. Michael Musílek
3. Adam Trvaj
4. Roman Jan Zopka
Muži open:
1. Pavel Benda
2. Aleš Lacina
3. Josef Kňourek
4. Jaroslav Rajsík
5. David Marek
6. Aleš Starý
7. Michal Kůrka
8. Jakub Horák
Ženy open:
1. Magdaléna Hannay
2. Hana Zopková