Nymburk - V neděli 28. června 2020 se v Nymburce Brodě uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2009 a 2010 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 107 dětí ze 7 atletických oddílů, v celkovém pořadí 12 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 3. místě a Kutná Hora „B“ na 8. místě.
Ročník narození 2009:
ANETA HÁLOVÁ
1. místo raketka (32,09 m)
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
5. místo dálka (402 cm)
BARBORA MELVALDOVÁ
6. místo raketka (24,79 m)
Ročník narození 2010:
RADEK DOBIÁŠ
2. místo dálka (379 cm), 6. místo 60 m (9,66 s)
STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
3. místo 60 m (9,54 s)
JAN BUREŠ
5. místo dálka (358 cm), 6. místo raketka (26,96 m)
DANIELA VÁCHOVÁ
1. místo raketka (25,97 m)
BARBORA KUNÁŠKOVÁ
6. místo dálka (355 cm)
Ročníky narození 2009 a 2010
3. místo 8 x 200 m (Michaela Adámková, Jan Bureš, Radek Dobiáš, Lucie Doubková, Nikola Fetterová, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Stanislav Zápotocký)
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Čáslav - Tak jako přicházejí zákazníci do prodejny s požadavkem …
Kutná Hora/Praha - ZUŠlechťujeme uměním – pod tímto heslem opět …
Kutná Hora - Kutnohorská metalová formace Torrax oslaví v pátek …
Nymburk - V neděli 28. června 2020 se v Nymburce Brodě uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2009 a 2010 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 107 dětí ze 7 atletických oddílů, v celkovém pořadí 12 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 3. místě a Kutná Hora „B“ na 8. místě.
Ročník narození 2009:
ANETA HÁLOVÁ
1. místo raketka (32,09 m)
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
5. místo dálka (402 cm)
BARBORA MELVALDOVÁ
6. místo raketka (24,79 m)
Ročník narození 2010:
RADEK DOBIÁŠ
2. místo dálka (379 cm), 6. místo 60 m (9,66 s)
STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
3. místo 60 m (9,54 s)
JAN BUREŠ
5. místo dálka (358 cm), 6. místo raketka (26,96 m)
DANIELA VÁCHOVÁ
1. místo raketka (25,97 m)
BARBORA KUNÁŠKOVÁ
6. místo dálka (355 cm)
Ročníky narození 2009 a 2010
3. místo 8 x 200 m (Michaela Adámková, Jan Bureš, Radek Dobiáš, Lucie Doubková, Nikola Fetterová, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Stanislav Zápotocký)