Kutnohorská přípravka se účastnila krajského finále družstev v Berouně

29. září 2022, 07:32

Beroun - V neděli 25. září 2022 se v Berouně uskutečnilo finále krajského přeboru soutěží družstev přípravek (chlapci a dívky ročníků narození 2011 a 2012), na kterém startovalo i družstvo atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora. Pro všechny účastníky pořadatelé připravili soutěže v běhu na 50 m, skoku dalekém, hodu raketkou a závěrečném štafetovém běhu na 8 x 200 m. V konkurenci 22 družstev a 225 závodníků (98 chlapců a 127 dívek) skončilo kutnohorské družstvo na 12. místě, v jednotlivých disciplínách se nejlépe umístili:

Chlapci:
50 m - Lukáš Kaprálek (8,05 s, 21. místo)
Dálka - Vladimír Málek (408 cm, 15. místo)
Raketka - Lukáš Kaprálek (38,29 m, 9. místo)

Dívky:
50 m - Adéla Křelinová (8,36 s, 52. místo)
Dálka - Karolina Knapová (373 cm, 41. místo)
Raketka - Aneta Vopěnková (26,02 m, 34. místo)

Štafeta
8 x 200 m - Adam Borovský, Stanislav Chlubna, Karolina Knapová, Vladimír Málek, Eliška Pavlíková, Aneta Vopěnková, Klára Marysková, Lukáš Kaprálek(4:28,70, 11. místo)

tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Kutnohorská přípravka se účastnila krajského finále družstev v Berouně

Kutnohorská přípravka se účastnila krajského finále družstev v Berouně

29. září 2022

Beroun - V neděli 25. září 2022 se v Berouně uskutečnilo finále krajského přeboru soutěží družstev přípravek (chlapci a dívky ročníků narození 2011 a 2012), na kterém startovalo i družstvo atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora. Pro všechny účastníky pořadatelé připravili soutěže v běhu na 50 m, skoku dalekém, hodu raketkou a závěrečném štafetovém běhu na 8 x 200 m. V konkurenci 22 družstev a 225 závodníků (98 chlapců a 127 dívek) skončilo kutnohorské družstvo na 12. místě, v jednotlivých disciplínách se nejlépe umístili:

Chlapci:
50 m - Lukáš Kaprálek (8,05 s, 21. místo)
Dálka - Vladimír Málek (408 cm, 15. místo)
Raketka - Lukáš Kaprálek (38,29 m, 9. místo)

Dívky:
50 m - Adéla Křelinová (8,36 s, 52. místo)
Dálka - Karolina Knapová (373 cm, 41. místo)
Raketka - Aneta Vopěnková (26,02 m, 34. místo)

Štafeta
8 x 200 m - Adam Borovský, Stanislav Chlubna, Karolina Knapová, Vladimír Málek, Eliška Pavlíková, Aneta Vopěnková, Klára Marysková, Lukáš Kaprálek(4:28,70, 11. místo)

tz, Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii