Kutnohorský tým Talent Bike team byl vidět na KPŽ v Chrudimi

24. srpen 2021, 07:28

Kutná Hora/Chrudim - Cyklistický tým Talent Bike Kutná Hora vyrazil v sobotu společně na závod v Chrudimi, který byl součástí seriálu "Kolo pro život". A kutnohorské barvy byly hodně vidět, prakricky všude, kam se člověk podíval.

V nejmenší kategorii odstrkovadel zvítězil Jan Kňourek a třetí místo obsadil Jonáš Horák. V kategorii děti do 5 let dojel Šimon Dobrý po pádu na startu 16. místo. Jakub Horák v kategorii děti 6-7 let dojel na čtvrtém místě. Kategorie děti 8-9 let byla silně obsazená a nejlépe z našich si vedl Matyáš Trojan na 8. místě, Nikola Muras přijel na 11. místě a David Vavruška dojel na 15. místě, Veronika Kňourková obsadila ve slečnách 9. místo. Tereza Vavrušková v kategorii 10 - 11 let přijela mezi slečnami na osmém místě. V kategorii 12 - 13 let projel cílem na 11. místě Michael Musílek.

Na trase C (39 km) si pro 43. místo v kategorii a celkové 215. místo dojel Jakub Horák (nutno podotknout, že si závod prodloužil o cca 5 km). Adéla Horká a Ivan Sova závod dokončili jen tréninkově a zkrátili si trasu na tzv Family jízdu.

Na trase B (65 km) dojel na 24. místě v kategorii a celkově na 183. místě Tomáš Jestříbek, na 55. místě v kategorii a 211. místě celkově dojel Josef Kňourek.

Family jízdu si nakonec užili všichni kdo měl nohy a kolo sebou, krom jmenovaných především Pepe, Renata a Noemi Novákovi, Lucka, Mirek a Eliška Trojanovi, Lucka Kňourková a Honzík s Hanou Zopkovou.