Monika Šubínová obsadila v mistrovství Evropy v Chorvatsku páté místo!

7. říjen 2014, 19:37
(aktualizováno: 7. říjen 2014, 19:38)

Slavonský Brod (Chorvatsko) - Monika Šubínová, členka twirlingového týmu KTM-twirl team Kutná Hora, na mistrovství Evropy v chorvatském Slavonském Brodě obsadila krásné páté místo. Mistrovství Evropy v Chorvatsku se konalo ve dnech 3. - 5. října 2014.

Za přípravou na ME stála tvrdá práce, příprava rekvizit a plno hodin v tělocvičně. Aby mohla Monika odjet na mistrovství Evropy do Chorvatska, musela se nejprve probojovat přes česká kola a porazit české soupeřky. Na mistrovství Čech v Opočně obsadila stříbrnou pozici a získala titul I. vicemistr Čech 2014 v kategorii sólo s hůlkou a rekvizitami senior, tímto se kvalifikovala na mistrovství České republiky, kde opět skončila na stříbrné pozici a získala titul I. vicemistr 2014 České republiky a zároveň i nominaci na ME.

Monika v Chorvatsku soutěžila proti osmnácti účastníkům z celkem jedenácti zemí. V kategorii sólo showtwirl senior obsadila krásné páté místo. Její vystoupení bylo ztvárněno na téma Dr. Jekyll & Mr. Hyde. Za deset let vzorné reprezentace se jí letos povedlo dosáhnout nejlepšího umístění v této disciplíně.

Kutnohorský twirlingový tým děkuje Monice Šubínové za vzornou reprezentaci a skvělý výkon na ME. Dále děkuje Domu dětí a mládeže v Kutné Hoře a ZŠ a MŠ v Potěhách za podporu a poskytnuté prostory! A v neposlední řadě patří velké díky rodičům za podporu a finanční pomoc.