Nymburk zvládl duel kola proti rezervě Českého Brodu

26. duben 2016, 06:31

Kutnohorsko/Kolínsko - O víkendu pokračovaly dalšími zápasy nohejbalové soutěže:

Středočeský krajský nohejbalový přebor pokračoval druhým kolem. Ve skupině A zvítězila všechna favorizovaná družstva na hřištích svých soupeřů. Skupina B nabídla šlágr kola Nymburk - Č. Brod B, ve kterém si Nymburk postupně vypracoval vedení 5:1, ale hostující hráči v druhé části utkání dokázali snížit na 5:4. O zisku obou bodů pro domácí nakonec rozhodl za stavu 9:9 úplně poslední možný míč třetího setu. V dalších utkáních Vrdy vyprovodily Přišimasy ze svého hřiště neoblíbeným „kanárem“, když svému soupeři povolily získat pouze jediný set v celém utkání. Dělbou bodů skončil duel Čelákovic C s K. Horou.

Výsledky 2. kola:
Skupina A: Zvánovice - Zaječov 1:6, Mezouň - Slaný 1:6, Osnice - Šacung C 2:6. Skupina B: Čelákovice C - K.Hora 5:5, Nymburk - Č.Brod B 6:4, Vrdy - Přišimasy 6:0.

Program 3. kola, sobota 30. dubna 2016 od 9 hod.:
Skupina A: Slaný - Osnice, Zaječov - Mezouň (od 10.00 hod.), Šacung C - Zvánovice (od 15.00 hod.).
Skupina B: Č. Brod B - Čelákovice C, Přišimasy - Nymburk, Vrdy - K.Hora (od 10 hod.).

Utkání kola pro Čáslav

Sdružený okresní přebor (okresy Kutná Hora a Kolín) měl na programu utkání druhého kola. Šlágr kola se konal v Čáslavi, která přivítala Sendražice.

Domácí tým získal rychlé vedení 5:1, ale hosté dokázali vyhrát obě odvetné trojice a snížili na 5:3. Čáslav ovšem v závěru již neztratila ani jeden set a zaslouženě zvítězila. Jednoznačné vítězství si zajistil Vavřinec na hřišti Velkých Chvalovic. Zisk prvního letošního bodu zaznamenali hráči C družstva Českého Brodu po domácí remíze s týmem Sázavy, když právě sázavští museli nakonec zachraňovat remízu v posledním zápase dvojic. V dalším utkání porazil tým Zruč n.S./ Chabeřice n a svém hřišti nejtěsnějším výsledkem nováčka z Velimi. Již minulý týden v předehrávce zvítězil obhájce prvenství Kostelec na hřišti Petrovic I.

Velké Chvalovice - Vavřinec 1:9 (sety 4:18), Čáslav - Sendražice 7:3 (16:8), Český Brod C - Sázava 5:5 (12:12), Zruč n.S./Chabeřice - Velim 6:4 (14:9). Předehráno: Petrovice I - Kostelec/Konojedy 3:7 (9:16).