Porovnejte své síly s hvězdou Bundesligy

16. srpen 2010, 15:58
(aktualizováno: 16. srpen 2010, 15:58)

Kolín - V Kolíně se na tamní dvoudráze ve dnech 21. srpna až 5. září uskuteční 43. ročník turnaje v kuželkách, Memoriál kolínských sportovců, který je součástí seriálu Mistrovství ČR dvojic 2010.

Turnaj je vypsán pro dvojice mužů i žen, registrovaných i neregistrovaných v disciplíně 100 hodů sdružených. Dosud největší potvrzenou hvězdou turnaje je Jiří Sedlák z bundesligového KV 1965 Mutterstadt, který v loňské sezóně obsadil bronzovou příčku v hodnocení jednotlivců nejvyšší německé soutěže. Druhým krajánkem je Petr Hrubý z rakouského Sparkasse Lambach, hrající tamní Superligu. Dá se očekávat i start dvojice Viktor Pytlík – Miroslav Jelínek, kteří jsou tahouny bundesligového SKC Staffelstein, jemuž pomohli v uplynulém ročníku získali bronzové medaile. Tato dvojice bude jistě usilovat o celkové prvenství v Českém poháru. Více informací o turnaji a možnosti přihlášení získáte na internetové stránce www.sokolin.webnode.cz