Trojice Juránková, Herzánová a Strejčková má šanci na mistrovství Evropy

30. březen 2015, 09:06
(aktualizováno: 31. březen 2015, 22:15)

Ostrava/Praha/Olomouc - Závodnice Fit studia Jitky Brachovcové v neděli 29. března vyrazily do Ostravy, kde se konal první nominační závod (jsou tři) na Mistrovství Evropy v Dordechtu.

Jsou to závody první výkonnostní třídy Fisaf. V týmu Corridoor pro závody Fisaf hostuje a pod vedením trojnásobného mistra světa Jakuba Strakoše trénuje závodnice Sabinka Juránková. Ve trojici s Dominikou Herzánovou a Terezkou Strejčkovou v Ostravě na svém premiérovém závodě skončily na úžasném druhém místě a mají tak velké šance na kvalifikaci na ME. Druhý postupový závod čeká děvčata za čtrnáct dní v Brně.

V sobotu 28.března se v Praze na Chodově konala soutěž Děti v akci. Fit studio Jitky Brachovcové nakonec z důvodu nemocnosti reprezentovaly tentokrát jen dva mini týmy sportovního aerobiku. V kategorii sportovní aerobik mini týmy 7-9 let se na prvním místě umístila trojice  Emička Pajerová, Anička Náhlovská a Emička Urbanová. Na čtvrtém místě se v kategorii 7-9 let umístila dvojice děvčat Natálka Hrabalová a Barborka Saláková (děvčatům je 5 a 6 let, takže krásné umístění).

V  neděli 22. března se v Olomouci konalo třetí kolo postupového závodu Mistry s Mistry. Fit studio Jitky Brachovcové tentokrát reprezentovalo 15 sestav a závodnice získaly 7 medailových umístění: