vv auto
Reklama

Žáci odehráli třetí turnaj stolnětenisového regionálního poháru v Jakubu

11. leden 2022, 06:59

Jakub - Třetí turnaj regionálního poháru žactva ve stolním tenise se uskutečnil v neděli v Jakubu.

Pořadí 3. turnaje - jednotlivci:
1. Reimann Jakub (Sokol Malín, 325 b.)
2. Líska Jakub (TJ Církvice, 265 b.)
3. Nácovský Ondřej (SKC Zruč n. S., 225 b.)
4. Fuchsová Adéla (SKC Zruč n. S., 225 b.)
5. Čebišová Linda (Sokol Velký Osek, 185 b.)
6. Uher Ondřej (TJ Církvice, 185 b.)
6. Förster Tomáš (SKC Zruč n. S., 185 b.)
8. Loužil Tomáš (Sokol U. Janovice, 165 b.)
9. Loužil Rostislav (Sokol U. Janovice, 145 b.)
9. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín, 145 b.)
11. Veverková Karolína (Sokol Malín, 120 b.)
12. Cihlář Matěj (Sokol Malín, 90 b.)
13. Chadraba Karel (TJ Církvice, 60 b.)
14. Valeš Simon (TJ Církvice, 55 b.)
15. Buňka Vítek (Sokol Malín, 40 b.)
16. Baranec Ondřej (Sokol Malín, 35 b.)
17. Marešová Barbora (Sokol Malín, 30 b.)
18. Pavlis Milan (Sokol U. Janovice, 25 b.)
19. Malimánek Vít (TJ Církvice, 15 b.)
19. Veselý David (TJ Církvice, 15 b.)

Pořadí 3. turnaje - čtyřhry:
1. Nácovský, Förster
2. Fuchsová, Reimann
3. R. Loužil, T. Loužil
3. Líska, Uher
5. Cihlář, Baranec
5. Chadraba, Veselý
5. Veverková, Marešová
5. Čebišová, Pokorný
9. Buňka, Pavlis
9. Valeš, V. Malimánek

Celkové pořadí po třech turnajích:
1. Reimann Jakub (Sokol Malín, 950 b.)
2. Nácovský Ondřej (SKC Zruč n. S., 785 b.)
3. Fuchsová Adéla (SKC Zruč n. S., 635 b.)
4. Uher Ondřej (TJ Církvice, 575 b.)
5. Loužil Rostislav (Sokol U. Janovice, 525 b.)
6. Líska Jakub (TJ Církvice, 500 b.)
7. Förster Tomáš (SKC Zruč n. S., 440 b.)
8. Loužil Tomáš (Sokol U. Janovice, 390 b.)
9. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín, 385 b.)
10. Cihlář Matěj (Sokol Malín, 205 b.)
11. Čebišová Linda (Sokol Velký Osek, 195 b.)
12. Veverková Karolína (Sokol Malín, 180 b.)
13. Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav, 165 b.)
14. Svoboda Michal (Sokol Čáslav, 165 b.)
15. Svoboda Jindřich (Sokol Čáslav, 165 b.)
16. Chadraba Karel (TJ Církvice, 140 b.)
17. Petráček Mikuláš (Sokol U. Janovice, 85 b.)
18. Malimánek Vít (TJ Církvice, 70 b.)
19. Veselý David (TJ Církvice, 65 b.)
20. Langer Josef (SKC Zruč n. S., 60 b.)
21. Valeš Simon (TJ Církvice, 55 b.)
22. Marešová Barbora (Sokol Malín, 55 b.)
23. Pavlis Milan (Sokol U. Janovice, 55 b.)
24. Buňka Vítek (Sokol Malín, 40 b.)
25. Baranec Ondřej (Sokol Malín, 35 b.)

tz, res
AVE_CZ
Reklama
Žáci odehráli třetí turnaj stolnětenisového regionálního poháru v Jakubu

Žáci odehráli třetí turnaj stolnětenisového regionálního poháru v Jakubu

11. leden 2022

Jakub - Třetí turnaj regionálního poháru žactva ve stolním tenise se uskutečnil v neděli v Jakubu.

Pořadí 3. turnaje - jednotlivci:
1. Reimann Jakub (Sokol Malín, 325 b.)
2. Líska Jakub (TJ Církvice, 265 b.)
3. Nácovský Ondřej (SKC Zruč n. S., 225 b.)
4. Fuchsová Adéla (SKC Zruč n. S., 225 b.)
5. Čebišová Linda (Sokol Velký Osek, 185 b.)
6. Uher Ondřej (TJ Církvice, 185 b.)
6. Förster Tomáš (SKC Zruč n. S., 185 b.)
8. Loužil Tomáš (Sokol U. Janovice, 165 b.)
9. Loužil Rostislav (Sokol U. Janovice, 145 b.)
9. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín, 145 b.)
11. Veverková Karolína (Sokol Malín, 120 b.)
12. Cihlář Matěj (Sokol Malín, 90 b.)
13. Chadraba Karel (TJ Církvice, 60 b.)
14. Valeš Simon (TJ Církvice, 55 b.)
15. Buňka Vítek (Sokol Malín, 40 b.)
16. Baranec Ondřej (Sokol Malín, 35 b.)
17. Marešová Barbora (Sokol Malín, 30 b.)
18. Pavlis Milan (Sokol U. Janovice, 25 b.)
19. Malimánek Vít (TJ Církvice, 15 b.)
19. Veselý David (TJ Církvice, 15 b.)

Pořadí 3. turnaje - čtyřhry:
1. Nácovský, Förster
2. Fuchsová, Reimann
3. R. Loužil, T. Loužil
3. Líska, Uher
5. Cihlář, Baranec
5. Chadraba, Veselý
5. Veverková, Marešová
5. Čebišová, Pokorný
9. Buňka, Pavlis
9. Valeš, V. Malimánek

Celkové pořadí po třech turnajích:
1. Reimann Jakub (Sokol Malín, 950 b.)
2. Nácovský Ondřej (SKC Zruč n. S., 785 b.)
3. Fuchsová Adéla (SKC Zruč n. S., 635 b.)
4. Uher Ondřej (TJ Církvice, 575 b.)
5. Loužil Rostislav (Sokol U. Janovice, 525 b.)
6. Líska Jakub (TJ Církvice, 500 b.)
7. Förster Tomáš (SKC Zruč n. S., 440 b.)
8. Loužil Tomáš (Sokol U. Janovice, 390 b.)
9. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín, 385 b.)
10. Cihlář Matěj (Sokol Malín, 205 b.)
11. Čebišová Linda (Sokol Velký Osek, 195 b.)
12. Veverková Karolína (Sokol Malín, 180 b.)
13. Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav, 165 b.)
14. Svoboda Michal (Sokol Čáslav, 165 b.)
15. Svoboda Jindřich (Sokol Čáslav, 165 b.)
16. Chadraba Karel (TJ Církvice, 140 b.)
17. Petráček Mikuláš (Sokol U. Janovice, 85 b.)
18. Malimánek Vít (TJ Církvice, 70 b.)
19. Veselý David (TJ Církvice, 65 b.)
20. Langer Josef (SKC Zruč n. S., 60 b.)
21. Valeš Simon (TJ Církvice, 55 b.)
22. Marešová Barbora (Sokol Malín, 55 b.)
23. Pavlis Milan (Sokol U. Janovice, 55 b.)
24. Buňka Vítek (Sokol Malín, 40 b.)
25. Baranec Ondřej (Sokol Malín, 35 b.)

tz, res