vv auto
Reklama

Budoucí žáci si mohou na ZŠ Jana Palacha vyzkoušet Předškoláckou hodinku

25. listopad 2013, 22:10
(aktualizováno: 25. listopad 2013, 22:10)

Kutná Hora - Je vaše dítě předškolák? Tak právě pro vás jsou určeny následující řádky! Těší se vaše holčička nebo chlapeček do školy? Nebo snad mají obavy? Přijďte na "Předškoláckou hodinku na ZŠ Jana Palacha!

Již před měsícem se možná někteří z vás zúčastnili Halloweenského lampiónového průvodu, který byl zakončen ohňovou show. Tentokrát máme pro vás připravenou "Cestu za pokladem aneb objevuj zákoutí naší školy". Společně s méďou Palim se porozhlédneme po škole, poznáme některé paní učitelky a zažijeme i prima dobrodružství! Všechno to vypukne ve středu 27. listopadu v 15 hodin přímo v budově školy. Neváhejte, zahoďte ostych a určitě přijďte! Těšíme se na vás!

- myzpalachovky -
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Budoucí žáci si mohou na ZŠ Jana Palacha vyzkoušet Předškoláckou hodinku

Budoucí žáci si mohou na ZŠ Jana Palacha vyzkoušet Předškoláckou hodinku

25. listopad 2013
(aktualizováno: 25. listopad 2013, 22:10)

Kutná Hora - Je vaše dítě předškolák? Tak právě pro vás jsou určeny následující řádky! Těší se vaše holčička nebo chlapeček do školy? Nebo snad mají obavy? Přijďte na "Předškoláckou hodinku na ZŠ Jana Palacha!

Již před měsícem se možná někteří z vás zúčastnili Halloweenského lampiónového průvodu, který byl zakončen ohňovou show. Tentokrát máme pro vás připravenou "Cestu za pokladem aneb objevuj zákoutí naší školy". Společně s méďou Palim se porozhlédneme po škole, poznáme některé paní učitelky a zažijeme i prima dobrodružství! Všechno to vypukne ve středu 27. listopadu v 15 hodin přímo v budově školy. Neváhejte, zahoďte ostych a určitě přijďte! Těšíme se na vás!

- myzpalachovky -