vv auto
Reklama

Tip: Art-Meridian.cz je e-shop se stylovým nábytkem a showroomem v Nových Dvorech

28. říjen 2014, 08:22
(aktualizováno: 28. říjen 2014, 08:27)

Nové Dvory – Internetový obchod Art-Meridian.cz, který provozuje firma ART-STYLE z Nových Dvorů, oslavil v září tohoto roku již tři roky od svého spuštění. V e-shopu Art-Meridian.cz, jenž před nedávnem získal zcela nový kabát, naleznete širokou nabídku stylového nábytku z nejrůznějších koutů světa. Jedná se například o nábytek z mahagonu, stylové sedací soupravy, ušáky a křesla, bytové doplňky, nábytkové úchytky či dekorace.

U příležitostí třetího výročí od založení e-shopu Art-Meridian.cz zpravodajskému serveru svoboda.info na několik otázek odpověděl pan Daniel Bilý, zakladatel e-shopu.

Pane Bilý, kde se ve Vás vůbec vzal nápad na spuštění e-shopu se stylovým nábytkem?

„V posledních letech lidé začali více investovat do bydlení a do nábytku. Segment roste velmi rychle a my jsme si před třemi lety všimli určité skuliny na trhu. Proto jsme založili e-shop Art-Meridian.cz. Jedná se o divizi firmy ART-STYLE (dceřiná firma, pozn. red.).“

V e-shopu naleznou zákazníci výrobky z Vaší firmy nebo se jedná o dovážené produkty ze zahraničí?

„Výrobky, které se prodávají v e-shopu, nepocházejí z dílny firmy ART-STYLE. Jsou to všechno zahraniční výrobky pocházející z Indonésie, Číny, Indie, východní Evropy. V zahraničí jsou totiž schopni vyrobit úplně jiné produkty než my ve střední Evropě.

Díky jedinečnosti a unikátnosti výrobků ze zahraničí začal e-shop velmi rychle růst. V současné době se tak řadíme mezi největší e-shopy na stylový nábytek v České republice.“

Váš e-shop Art-Meridian.cz pro zákazníky skýtá jednu nesmírně cennou výhodu. Prozraďte prosím o co se jedná …

„Všechen nábytek, který nabízíme na e-shopu, máme skladem v showroomu v Nových Dvorech. Nešli jsme tím směrem, že bychom nabízeli desetitisíce produktů a zákazník by pak musel čekat na dovoz ze zahraničí v řádech týdnů. To není náš cíl. Vše je skladem a ihned k dispozici k odběru! 

Nábytek expedujeme do dvou pracovních dnů. Záruční doba na výrobky je pak dva roky.“

Jakým způsobem zajišťujete nákup zboží pro Váš e-shop, jenž v současné době čítá tísíce položek ...

„Všechny naše dodavatele objíždím osobně a vše si přímo na místě kontroluji a konzultuji s výrobci. Také proto strávím zhruba deset dní v měsíci na cestách po Evropě, Asii, či Indonésii. Hodně také jezdím do USA, kde je velký výběr stylového nábytku. 

Snažím se z široké nabídky vyselektovat zboží, které je v dané době nejpopulárnější a je konkurenceschopné. Naší devizou je fakt, že zboží nakupujeme od přímých výrobců!“

Jaké plány máte s e-shopem do budoucna?

„S rostoucí nabídkou e-shopu souvisí i plán naší expanze. Hodlám v příštím roce v naší firmě v Nových Dvorech nechat přistavět nové patro. Položek v e-shopu je už poměrně hodně a přestávají nám stačit naše skladové prostory. Rádi bychom tak o čtyřicet procent zvýšili kapacitu skladu formou nových regálových systémů.

S tím prakticky souvisí to, že se značně bude rozšiřovat sortiment v e-shopu. Budeme muset rovněž rozšířit náš tým, takže lze očekávat nábor nových zaměstnanců.

Dále bych se chtěl soustředit na zajímavé a netradiční zboží z různých koutů světa, což lidé nyní hojně vyhledávají. Spousta zákazníků totiž touží po solitérních kusech nábytku.“

Kontakty:

e-shop: www.art-meridian.cz, showroom: Nové Dvory č.p. 294, infolinka e-shopu a showroomu: +420 327 571 076 (všední dny od 9.30 do 17.30), otevírácí doba showroomu: Po-Pá: 9:30 - 17:30, So: 9:00 - 14:00, email: info@art-meridian.cz

PR
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Tip: Art-Meridian.cz je e-shop se stylovým nábytkem a showroomem v Nových Dvorech

Tip: Art-Meridian.cz je e-shop se stylovým nábytkem a showroomem v Nových Dvorech

28. říjen 2014
(aktualizováno: 28. říjen 2014, 08:27)

Nové Dvory – Internetový obchod Art-Meridian.cz, který provozuje firma ART-STYLE z Nových Dvorů, oslavil v září tohoto roku již tři roky od svého spuštění. V e-shopu Art-Meridian.cz, jenž před nedávnem získal zcela nový kabát, naleznete širokou nabídku stylového nábytku z nejrůznějších koutů světa. Jedná se například o nábytek z mahagonu, stylové sedací soupravy, ušáky a křesla, bytové doplňky, nábytkové úchytky či dekorace.

U příležitostí třetího výročí od založení e-shopu Art-Meridian.cz zpravodajskému serveru svoboda.info na několik otázek odpověděl pan Daniel Bilý, zakladatel e-shopu.

Pane Bilý, kde se ve Vás vůbec vzal nápad na spuštění e-shopu se stylovým nábytkem?

„V posledních letech lidé začali více investovat do bydlení a do nábytku. Segment roste velmi rychle a my jsme si před třemi lety všimli určité skuliny na trhu. Proto jsme založili e-shop Art-Meridian.cz. Jedná se o divizi firmy ART-STYLE (dceřiná firma, pozn. red.).“

V e-shopu naleznou zákazníci výrobky z Vaší firmy nebo se jedná o dovážené produkty ze zahraničí?

„Výrobky, které se prodávají v e-shopu, nepocházejí z dílny firmy ART-STYLE. Jsou to všechno zahraniční výrobky pocházející z Indonésie, Číny, Indie, východní Evropy. V zahraničí jsou totiž schopni vyrobit úplně jiné produkty než my ve střední Evropě.

Díky jedinečnosti a unikátnosti výrobků ze zahraničí začal e-shop velmi rychle růst. V současné době se tak řadíme mezi největší e-shopy na stylový nábytek v České republice.“

Váš e-shop Art-Meridian.cz pro zákazníky skýtá jednu nesmírně cennou výhodu. Prozraďte prosím o co se jedná …

„Všechen nábytek, který nabízíme na e-shopu, máme skladem v showroomu v Nových Dvorech. Nešli jsme tím směrem, že bychom nabízeli desetitisíce produktů a zákazník by pak musel čekat na dovoz ze zahraničí v řádech týdnů. To není náš cíl. Vše je skladem a ihned k dispozici k odběru! 

Nábytek expedujeme do dvou pracovních dnů. Záruční doba na výrobky je pak dva roky.“

Jakým způsobem zajišťujete nákup zboží pro Váš e-shop, jenž v současné době čítá tísíce položek ...

„Všechny naše dodavatele objíždím osobně a vše si přímo na místě kontroluji a konzultuji s výrobci. Také proto strávím zhruba deset dní v měsíci na cestách po Evropě, Asii, či Indonésii. Hodně také jezdím do USA, kde je velký výběr stylového nábytku. 

Snažím se z široké nabídky vyselektovat zboží, které je v dané době nejpopulárnější a je konkurenceschopné. Naší devizou je fakt, že zboží nakupujeme od přímých výrobců!“

Jaké plány máte s e-shopem do budoucna?

„S rostoucí nabídkou e-shopu souvisí i plán naší expanze. Hodlám v příštím roce v naší firmě v Nových Dvorech nechat přistavět nové patro. Položek v e-shopu je už poměrně hodně a přestávají nám stačit naše skladové prostory. Rádi bychom tak o čtyřicet procent zvýšili kapacitu skladu formou nových regálových systémů.

S tím prakticky souvisí to, že se značně bude rozšiřovat sortiment v e-shopu. Budeme muset rovněž rozšířit náš tým, takže lze očekávat nábor nových zaměstnanců.

Dále bych se chtěl soustředit na zajímavé a netradiční zboží z různých koutů světa, což lidé nyní hojně vyhledávají. Spousta zákazníků totiž touží po solitérních kusech nábytku.“

Kontakty:

e-shop: www.art-meridian.cz, showroom: Nové Dvory č.p. 294, infolinka e-shopu a showroomu: +420 327 571 076 (všední dny od 9.30 do 17.30), otevírácí doba showroomu: Po-Pá: 9:30 - 17:30, So: 9:00 - 14:00, email: info@art-meridian.cz

Zlata banka
Reklama
PR
Prohlédnout galerii