vv auto
Reklama

V Červených Janovicích můžete nahlédnout do školky i školních lavic!

26. únor 2024, 07:56

Červené Janovice - Základní škola i Mateřská škola Červené Janvovice připravují den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 5. března od 10 do 17 hodin. "Rádi bychom Vám představili naši školu a školku v Červených Janovicích. Přijďte se společně s dětmi podívat, jak to u nás vypadá," vzkazují učitelky.

DOD_MS_CJ.jpg

DOD_ZS_CJ.jpg

tz
AVE_CZ
Reklama
V Červených Janovicích můžete nahlédnout do školky i školních lavic!

V Červených Janovicích můžete nahlédnout do školky i školních lavic!

26. únor 2024

Červené Janovice - Základní škola i Mateřská škola Červené Janvovice připravují den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 5. března od 10 do 17 hodin. "Rádi bychom Vám představili naši školu a školku v Červených Janovicích. Přijďte se společně s dětmi podívat, jak to u nás vypadá," vzkazují učitelky.

DOD_MS_CJ.jpg

DOD_ZS_CJ.jpg

Zlata banka
Reklama
tz