vv auto
Reklama

V Červených Janovicích roste nové víceúčelové hřiště

29. srpen 2016, 07:54

Červené Janovice - V Červených Janovicích roste nové víceúčelové hřiště, které nabídne sportovní vyžití nejen dětem ze základní školy a místním spolkům a klubům, ale také sportovcům z okolí obce.

"Myslím, že je to jedna z povinností obcí, zajistit, v rámci možností, dostatečné možnosti pro sport a tělovýchovu obecně. Když beru v úvahu ještě sportovní areál na místním fotbalovém hřišti, věřím, že sportovní zázemí bude v naší obci dostatečné," uvedl starosta Miroslav Ptáček s tím, že nové sportoviště by mělo být dokončeno v listopadu 2016. "Hřiště stavíme z dotace Středočeského kraje," doplnil.

plan_cj.jpg

tz
Komentáře
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
V Červených Janovicích roste nové víceúčelové hřiště

V Červených Janovicích roste nové víceúčelové hřiště

29. srpen 2016

Červené Janovice - V Červených Janovicích roste nové víceúčelové hřiště, které nabídne sportovní vyžití nejen dětem ze základní školy a místním spolkům a klubům, ale také sportovcům z okolí obce.

"Myslím, že je to jedna z povinností obcí, zajistit, v rámci možností, dostatečné možnosti pro sport a tělovýchovu obecně. Když beru v úvahu ještě sportovní areál na místním fotbalovém hřišti, věřím, že sportovní zázemí bude v naší obci dostatečné," uvedl starosta Miroslav Ptáček s tím, že nové sportoviště by mělo být dokončeno v listopadu 2016. "Hřiště stavíme z dotace Středočeského kraje," doplnil.

plan_cj.jpg

tz