ČSSD-NEZÁVISLÍ
Reklama

V Galerie na plotě vystavují své práce děti z miskovické školky

31. březen 2021, 07:36

Miskovice - Tvoření z keramické hlíny je nedílnou součástí výchovně-vzdělávací práce v mateřské škole Miskovice. Děti si tak samy vytvořily již druhou výstavu svých prací pod širým nebem. 

Výstava je vždy výsledkem procesu tvoření podle zájmu dětí. Cílem není vytvořené předměty vystavit, ale především užít si tvoření samotné a prohlubovat si tak i estetické cítění.  Keramických činností se účastní děti bez rozdílu věku. U starších dětí je rozvoj jemné motoriky důležitý i jako příprava na vstup do základní školy.

Již tradičně ve školce probíhá společné tvoření rodičů a dětí. V této době není možné se scházet, ale ani to není důvod omezit tyto činnosti. Děti mají k dispozici keramickou hlínu nyní i v domácích podmínkách. Vytvořit ptáčky, bylo jednotné  zadání a po návratu do MŠ se všichni těší, že si společně ozdobí strom na školní zahradě a přivítají se opět s kamarády.

Zveme všechny z blízkého i širokého okolí na výlet k naší školce.

Dana Lancová, tz, foto archiv MŠ Miskovice
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
V Galerie na plotě vystavují své práce děti z miskovické školky

V Galerie na plotě vystavují své práce děti z miskovické školky

31. březen 2021

Miskovice - Tvoření z keramické hlíny je nedílnou součástí výchovně-vzdělávací práce v mateřské škole Miskovice. Děti si tak samy vytvořily již druhou výstavu svých prací pod širým nebem. 

Výstava je vždy výsledkem procesu tvoření podle zájmu dětí. Cílem není vytvořené předměty vystavit, ale především užít si tvoření samotné a prohlubovat si tak i estetické cítění.  Keramických činností se účastní děti bez rozdílu věku. U starších dětí je rozvoj jemné motoriky důležitý i jako příprava na vstup do základní školy.

Již tradičně ve školce probíhá společné tvoření rodičů a dětí. V této době není možné se scházet, ale ani to není důvod omezit tyto činnosti. Děti mají k dispozici keramickou hlínu nyní i v domácích podmínkách. Vytvořit ptáčky, bylo jednotné  zadání a po návratu do MŠ se všichni těší, že si společně ozdobí strom na školní zahradě a přivítají se opět s kamarády.

Zveme všechny z blízkého i širokého okolí na výlet k naší školce.

Dana Lancová, tz, foto archiv MŠ Miskovice
Prohlédnout galerii