Źáci z deváté třídy ZŠ Kácov slavili velký úspěch v celostátní soutěži Finanční gramotnost

20. duben 2015, 15:54
(aktualizováno: 20. duben 2015, 15:54)

Kácov - Ve školním roce 2014/2015 se 9. třída ZŠ a MŠ Kácov zúčastnila, v rámci vyučovacího předmětu FG, 6. ročníku celostátní soutěže Finanční gramotnost, kterou vyhlásilo MŠMT ČR.

V I. kategorii odpovídali žáci na otázky týkající se peněžní gramotnosti, rozpočtů, hospodaření domácnosti, finančních produktů a počítali praktické příklady.  První tři nejúspěšnější žáci školního kola - Nikola Novotná, Lucie Bezačinská a Josef Rybářík - postoupili do okresního kola této soutěže a umístili se na 1. místě okresu Kutná Hora (viz. diplom v příloze). V krajském kole se umístili na 7. místě z 11 týmů škol Středočeského kraje (viz. diplom). Nikole, Lucii a Josefovi děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Blanka Zedníčková, DiS.

.
Komentáře
Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama
Źáci z deváté třídy ZŠ Kácov slavili velký úspěch v celostátní soutěži Finanční gramotnost

Źáci z deváté třídy ZŠ Kácov slavili velký úspěch v celostátní soutěži Finanční gramotnost

20. duben 2015
(aktualizováno: 20. duben 2015, 15:54)

Kácov - Ve školním roce 2014/2015 se 9. třída ZŠ a MŠ Kácov zúčastnila, v rámci vyučovacího předmětu FG, 6. ročníku celostátní soutěže Finanční gramotnost, kterou vyhlásilo MŠMT ČR.

V I. kategorii odpovídali žáci na otázky týkající se peněžní gramotnosti, rozpočtů, hospodaření domácnosti, finančních produktů a počítali praktické příklady.  První tři nejúspěšnější žáci školního kola - Nikola Novotná, Lucie Bezačinská a Josef Rybářík - postoupili do okresního kola této soutěže a umístili se na 1. místě okresu Kutná Hora (viz. diplom v příloze). V krajském kole se umístili na 7. místě z 11 týmů škol Středočeského kraje (viz. diplom). Nikole, Lucii a Josefovi děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Blanka Zedníčková, DiS.

.