Kutná Hora si na začátek sezony připsala dvě vítězství

5. říjen 2015, 01:45

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu vstoupili do dalšího ročníku krajského přeboru. Na domácí palubovce přivítali v sobotu Mělník, v neděli se pak poměřili s Kladnem B:

Kutná Hora - Mělník 94:75 (29:15, 26:16, 17:20, 22:24)

V prvním utkání nové sezóny přivítali basketbalisté Sokola družstvo Mělníka.Od začátku zápasu se domácí dostali do vedení, které postupně navyšovali až na 35 bodů. Hostům se sice podařilo ve třetí čtvrtině snížit, ale domácí již drama nepřipustili. Příležitost dostali všichni hráči domácích včetně tří posil ze sousedního Kolína.

Body K. Hory: Kocourek 28 (1), Gottfried 21 (4), Růžička 13, Prušinovský 12, Lacina 11, Málek a Vokál 4, Dlouhý 1. Body Mělníka: Baziulkin 24 (4), Šťastný 22, Rajnoch 22. Fauly: 18/23. TH: 25/11 - 12/8. Trojky: 5/4.

Kutná Hora - Kladno B 105:44 (36:8, 22:15, 23:10, 24:11)

V neděli dorazilo na palubovku domácích družstvo Kladna B. O vývoji utkání rozhodla již první čtvrtina, kterou domácí vyhráli v poměru 36:8. Postupně se bodově prosadili všichni hráči domácích a rozdíl ve skóre tak narůstal až do konce utkání.

Body K. Hory: Kocourek 26, Gottfried a Vokál 21, Prušinovský 15 (1), Levý 9, Růžička, Pešout a Dlouhý 4, Málek 1. Body Kladna B: Hladůvka 22 (3), Vličný a Lavička 7. Fauly: 13/23. TH: 21/16 - 12/7. Trojky: 1/3.