Kutnohorští basketbalisté jdou v poháru dál, uspěli i ve druhém kole!

1. říjen 2018, 07:08

Kutná Hora - Ve druhém kole Českého poháru basketbalisté Sokola Kutná Hora hostili družstvo BK Brandýs nad Labem:

Kutná Hora - Brandýs n. L. 78:53 (60:41)

Zápas byl od počátku v režii Sokola. V první čtvrtině se skvěle uvedl Kuba Němeček, který proměnil čtyři trojky v krátkém sledu. Po roce nastoupil opět Vladimír Vokál a jeho doskoky pod oběma koši byly velkým přínosem pro hru Sokola. V poločase vedlo domácí mužstvo 60:41. Druhou polovinu zápasu si domácí hráči pohlídali a v klidu dovedli zápas do vítězného konce. Obě družstva odehrála utkání v nekompletních sestavách.

Body a sestava K. Hory: Němeček 29 (5), Kocourek 10, Málek 10, Prušinovský 8 (2), Vokál 7, Matějka 6, Hlavička 4, Koláčný 4. Body Brandýsu: Horák 15 (1), Bednář 11, Brezovák 10. TH: 17-14/12-3. Trojky: 7/2. Fauly: 14/16.

Třetí kolo se uskuteční 17. října 2018 v Kutné Hoře, soupeřem bude družstvo z Jindřichova Hradce.