14. leden 2024, 00:53

Kutná Hora – Florbalisté FBC Kutná Hora v sobotu sehráli další divizní zápas, ve kterém doma na Klimešce přivítali Panthers Praha Boys U23.

Kutná Hora – Panthers Praha Boys U23 7:2 (1:1, 2:1, 4:0)

Kutnohorští dvakrát dorovnali vedení soupeře a od poloviny utkání se ujali režie zápasu a pěti góly rozhodli o svém důležitém vítězství v boji o play-off.

Komentář domácího trenéra Adama Rowe: První dvě třetiny jsme se rozehrávali. Soupeř nás docela tlačil. Naštěstí druhá třetina byla zlomová: Začali jsme více střílet a tlačit se do brány, což bylo klíčové. Třetí třetina už byla jasně naše a získali jsme důležité tři body do tabulky. Děkujeme divákům a soupeři za zápas. Přejeme mu šťastnou cestu domů.

Komentář trenéra hostů Jana Sysla: Nastoupili jsme v klasicky okleštěné sestavě, která dokázala dlouho vzdorovat. Škoda, že nám v závěru došly síly. Na „kdyby“ se nehraje, takže o naší produktivitě mluvit nebudeme.

Branky: 19. Vávra, 36., 38. Chalupa, 41., 53. Martin, 47. Staňo, 60. Mich. Trník - 17. Kočandrle, 22. Pech. Rozhodčí: Benačan – Šaroch. Vyloučení: 1:1, bez využití. Diváků: 72. Kutná Hora: B. Bochníček – Jedlička, Martin, Zelený, Petrásek, Spurný – Vávra, Mich. Trník, Mar. Trník, Danda, Tvrdík – Chalupa, Staňo, Schwarz, Listík, Vojtěch. Trenér Adam Rowe.