Kutnohorské áčko ztratilo domácí neporazitelnost, podlehlo TJ Sokol Koberovy

24. leden 2022, 07:56

Kutná Hora - Florbalisté A týmu FBC Kutná Hora drželo neporazitelnost ve sportovní hale Klimeška až do neděle. I přesto, že v zápase 17. kola s TJ Sokol Koberovy bylo podle tabulky papírovým favoritem, na soupeře nestačilo:

Kutná Hora - Koberovy 2:6 (1:1, 0:0, 1:5)

Střetnutí začalo pro domácí nešťastně, když hned první střela hostů skončila gólem Hlavy - 0:1. Vedení Kutná Hora vymazala vzápětí, když si přihrávku zpoza brány Haloun srazil do vlastní sítě - 1:1. Na dlouhou dobu to byl také poslední gól, který diváci viděli.

Kutnohorští se těžko prosazovali v houževnaté obraně soupeře, kterou navíc podpořil pozorný brankář Pfeiffer. V poslední třetině nejprve hosté využili přesilovku, aby M. Němec srovnal na 2:2. V tu chvíli se zdálo, že by se domácí mohli nadechnout k náporu a strhnout vedení na svou stranu. Opak byl ale pravdou, Hráči TJ Sokol Koberovy v rychlém sledu upravili na 2:5 a své vítězství pečetili do prázdné brány, když Kutnohorští zkoušeli dvě a půl minuty před koncem hru v šesti bez brankáře.

"Asi jsme zaslouženě prohráli, podali jsme nejhorší výkon v sezoně," konstatoval trenér Kutné Hory Jiří Vokřál. "Hosté hráli, co potřebovali. My jsme absolutně nedokázali být produktivní v útoku, mohli jsme dát spoustu gólů, ale nakonec měli hosté možná i více šancí. Dnes to nefungovalo," doplnil.

Branky a asistence: 3. vlastní (Haloun), 49. M. Němec (Novotný) - 1. Hlava (Reczai), 44. Kopáček (Haloun), 52. Slavík, 54. Ditz (Vetro), 55. Frkala (Kopáček), 59. Frkala (Slavík). Rozhodčí: Jícha, Trejbal. Vyloučení: 3/1, navíc Slavík 5 minut. Využití: 0/1. Diváků: 81. Kutná Hora: Hetfleisch - Schwarz, Rejna, M. Němec, Novotný, Hampl, Zelený, Spurný, Špaček, Petrásek, Jedlička, Vojtěch, Listik. Trenér Jiří Vokřál. Koberovy: Pfeiffer - Haloun, Frkala, Šikola, Ditz, Slavík, Kopáček, Novotný, Hlava, Vetro, Reczai, Buriánek. Trenér Jan Kovář.