Kutnohorští florbalisté v posledním utkání roku vydřeli dva body v Rtyni v Podkrkonoší!

21. prosinec 2022, 07:30

Rtyně v Podkrkonoší - Poslední zápas tohoto roku odehrál mužský A tým florbalového klubu FBC Kutná Hora ve Rtyni v Podkrkonoší.

Orel Rtyně v Podkrkonoší x FBC Kutná Hora 6:7 po prodl. (0:1, 1:1, 5:4 - 0:1)
Branky KH: 6. Martínek (Listík), 33. Petrásek (Chalupa), 46. Martin (Rejna), 48. Petrásek (Tvrdík), 60. Vojtěch (Chalupa), 60. Martin (Martínek), 65. Petrásek.
Vyloučení: 1:1, využití: 0:1. Střely na branku: 32:22, diváci: 46.

Sestava KH: Bochníček B. (Dlouhý) - Chalupa, Schwarz, Rejna, Martin, Novotný, Hampl, Zelený, Pešl, Spurný, Petrásek, Jedlička, Martínek, Vojtěch, Listík, Tvrdík.

Kutná Hora v zápase dvakrát vedla, přesto se domácímu týmu podařilo v polovině třetí třetiny výsledek otočit ve svůj prospěch. Už to vypadalo, že za stavu 6:4 si domácí připíšou tři body za výhru, ale 25 vteřin před třetí sirénou snížil přesnou trefou Vojtěch a hrdinou se deset vteřin před koncem třetiny stal Lukáš Martin, který poslal zápas do prodloužení. V prodloužení se prosadil muž zápasu Jiří Petrásek a Kutná Hora po parádním comebacku veze z Podkrkonoší cennou výhru za dva body.

Ohlasy po zápase:

Vokřál Jiří (FBC Kutná Hora): Zápas ve vynikajícím tempu, nahoru dolů. Soupeř po většinu zápasu držel balón a byl nebezpečný, až do třetí třetiny jsme ho ale tak nějak držet na uzdě. Bohužel ve třetí části přišel úplný výpadek. To, že jsme se ještě vrátili do zápasu, považuju za malý zázrak. Díky moc soupeři za zápas, tradičně to bylo super. Hodně štěstí do konce sezóny a hezké svátky.

Havlíček Karel (Rtyně v/P): Vyrovnané utkání jako na houpačce rozhodly maličkosti. Bohužel odcházíme z tohoto utkání poraženi. Trestuhodná ztráta dvoubrankového vedení v závěru utkání nás stála tak moc chtěné tři body. Vše ale můžeme napravit ihned v zítřejším utkání. Děkujeme soupeři za fyzicky náročné klání a přejeme šťastnou cestu domů.