Orlové udrželi pro Kutnou Horu první výkonnostní koš

19. leden 2017, 06:34

Kutná Hora - Další, v pořadí již sedmý turnaj florbalové kategorie elévů proběhl jako obvykle v Praze, tentokrát v Letňanech.
Kutnohorští Orlové bohužel po vynikajícím druhém místě z předchozího turnaje nepředvedli tak oslnivý výkon. Nedařila se kombinace, postrádali pohyb a myšlenku a nakonec byli spokojeni s udržením prvního výkonnostního koše. Již nyní vyhlíží další zápasy, kde by rodičům rádi předvedli opět to, na co kluci mají.

Kutná Hora: Blahník, Douša, Lokaj, Marek, Martínek, Melecha, Netolický, Prantl, Štursa, Trpišovský, Tvrdík, Vaingát, Vašíček.

Zápasy ve skupině:
FBC Kutná Hora - Black Angels 2006 1:4 (0:2)
Branky: Vaingát (asistence: Vašíček)

FBC Kutná Hora - Viking group TJ Sokol Kobylisy 5:2 (2:0)
Branky: Blahník, Vaingát, Melecha, Trpišovský, Martínek (asistence: Martínek, Vašíček)

Zápas o třetí místo:
FBC Kutná Hora - Athletics Praha modří 2:3 (0:1)
Branky: 2 Martínek (asistence: Blahník, Prantl)

Orlíci v akci

V pořadí již sedmý turnaj odehráli Orlíci  v sobotu ve sportovní hale ZŠ Campanus v Praze.

V základní skupině se utkali s Florbalovou akademií MB ­- Dalovice. Po katastrofální prvním třetině prohrávali 0:3, do druhé půle utkání nastoupili Orlíci s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek, což se povedlo a s konečným výsledkem 4:4 byli spokojeni.

Druhé utkání Orlíci odehráli s FBC Říčany modří, v tomto zápase jasně dominoval ve všech herních oblastech tým z Říčan a tomu odpovídal i výsledek 3:15. O konečné umístění se Orlíci  utkali s FAT Pipe Chodov - black. V pohledném a hlavně dramatickém utkání  byl výsledek po základní hrací době 7:7 a rozhodovaly nájezdy. Šťastnější byl nakonec tým z Chodova, který o svém vítězství rozhodl až ve třetí sérii nájezdů.

V tomto turnaji svými výkony a nasazením nejvíce oslnili Matouš Klouček, Terezka Kouřilová, Pepa Pokorný a Petr Martínek. Za zmínku stojí také dobrý výkon Vojty Majora, který odehrál své první mistrovské utkání.