SOUHRN: Víkendové boje florbalistů FBC Kutná Hora

17. únor 2016, 07:37

Kutná Hora - Výsledky florbalového oddílu FBC Kutná Hora z hracího víkendu 13. - 14. února a jejich statistický souhrn:

JUNIOŘI

FBC Foxconn Kutná Hora - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
Branky KH: 2x Jedlička (2x Staňo), 2x Schwarz J. (Jedlička), Petrásek (Tvrdík), Martínek (Schwarz J.)

Kutnohorští hráči vlétli do utkání s Vinohrady ve velkém stylu. Šance střídala šanci a počáteční gól byl jen otázkou času. Po velmi povedených brankách Jedličky a Martínka se dostali v první třetině do dvoubrankového vedení. Krátce před sirénou oznamující konec první části ovšem dokázaly Vinohrady snížit.

Druhá třetina se nesla ve velmi podobném duchu, jako ta první. Velké tempo a hlavně hodně šancí zdobily celé utkání. I když se ve druhé třetině dokázal znovu prosadit Jedlička, vedení kutnohorských bylo stále jen nepatrné. Vinohrady dokázaly brzy srovnat.

I přes brzké vyrovnání ve třetí třetině zvládli hráči FBC celé utkání strnout na svou stranu. Po brankách Petráska a J. Schwarze putovaly tři body na stranu Kutné Hory.

FBC Foxconn Kutná Hora - Tatran Střešovice B - by OpenCamps 6:4 (1:1, 1:3, 4:0)
Branky KH: 2x Vokřál (J. Schwarz, Tvrdík), Tvrdík (J. Schwarz), Martínek, Petrásek (J. Schwarz), J. Schwarz

Druhý zápas začal velmi opatrně a dalo by se říci i utahaně od obou týmů. Ani jeden tým se nedokázal dostat do pořádného tlaku a jen z mála šancí padl na každé straně jeden gól.

Druhou třetinu nezačala Kutná Hora vůbec dobře. Brzy obdržela tři góly a nebyla prakticky schopná využít jakoukoliv šanci. Jak skórovat ukázal až svým gólem obránce Tvrdík a dal tak naději pro třetí třetinu.

Třetí třetina už patřila Kutné Hoře. Šance střídala šanci, ale gól ne a ne přijít. Zvláště trojice J. Schwarz, Vokřál a Petrásek už málem měla na krku žalobu za pyromanství. Taková množství šancí, které tito útočníci spálili, bylo až neuvěřitelné. Naštěstí smůlu domácích protrhl Petrásek a Martínek a bylo vyrovnáno. Gól přidal ještě Vokřál a kutnohorští už vedli. Při power-play hostů se ještě dokázal přes celé hřiště trefit J. Schwarz a šest bodů pro kutnohorské bylo na světě!

Sestava: Vániš (Vinohrady), Smitka (Tatran)- O. Schwarz, Soukup, Novotný, Tvrdík- J. Schwarz ©, Petrásek. Vokřál, Jedlička, Martínek, Staňo, Sikora

JUNIORKY

Juniorky přivezly ze Soběslavi pouze bod za remízu se Spartou Praha (5:5). V tom druhém utkání se Žďárem nad Sázavou těsně prohrály 3:4.