Starší žáci FBC Kutná Hora v Neratovicích vybojovali třetí místo!

16. listopad 2017, 05:59

Neratovice - K dalšímu mistrovskému turnaji cestovali starší žáci florbalového oddílu do Neratovic:

FBC Kutná Hora x FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci 11:0
Branky KH: 4 Danda (2 Kodaj, 2 Klouček), 2 Klouček (Němec), 2 Martin (Malina, Holub), Němec, Měšťánek (Němec), Bruner (Danda).
Soupeř z Kolína se držel pouze do deváté minuty, kdy se prosadil Klouček. Poté spustila Kutná Hora brankostroj. Kutná Hora diktovala tempo a styl hry, soupeři nasázela jedenáct branek a doslova ho převálcovala.

FBC Kutná Hora x TJ Sokol Dobříš 2:5
Branky KH: Malina (Martin), Kodaj.
Soupeř z Dobříše byl pro Kutnou Horu velkou neznámou. Už předchozí výsledky naznačovali jeho kvalitu. Oproti prvnímu duelu sehráli Kutnohorští náročnější utkání. Ovšem nezachytili úvod zápasu, Dobříš byla aktivní a produktivnější.

Zápas o 3. místo: FBC Kutná Hora x BLACK ANGELS White 1:0
Branka KH: Malina (Kodaj).
Kutná Hora byla aktivnějším týmem na hřišti, těžila hlavně z výborného fyzického fondu a snažila se vyvarovat chyb z předchozího utkání. Nakonec vyhrála fotbalovým výsledkem 1:0, když o svém vítězství rozhodla brankou v početní výhodě dvě minuty před koncem základní hrací doby.

Sestava: Kareš - Němec, Měšťánek, Kodaj, Vavřina - Klouček, Danda, Bruner, Malina, Martin, Holub, Beil.