Brankář Jakub Cink se vrátil do Čáslavi, poslední přípravný zápas nedohrál Maxa

1. březen 2014, 17:56
(aktualizováno: 1. březen 2014, 17:56)

Čáslav - Čáslavskou juniorku v posledním přípravném utkání před začátkem krajského přeboru prověřil aktuálně devátý celek I. A třídy - skupina B, Viktoria Radim. Domácí zvítězili, ovšem trenér Čáslavi B Miroslav Paták by si celou přípravu představoval jinak:

Čáslav B - Radim 4:2 (2:0)

"Spokojený jsem s šedesáti minutami, jako obvykle," narážel na předchozí utkání Miroslav Paták. "Jakmile jsme sestavu prostřídali, šel náš výkon dolů," doplnil. Do zápasu domácí vstoupili dobře. Připravili si více šancí a brankami Špičáka a Čeremiho se ujali vedení 2:0. "Ve druhé půli Mlynka zvýšil na 3:0, za stavu 3:1 skóroval ještě Zoufalý," popsal vývoj skóre trenér Čáslavi B.

Zápas nedohrál Vladimír Maxa. "Píchlo ho ve svalu, teď ještě nevíme, jak to bude vypadat," nechtěl spekulovat kouč, který v týmu přivítal staronovou posilu - brankáře Jakuba Cinka. "Bude u nás chytat," uvedl. Se zimní přípravou ale Miroslav Paták spokojený být nemůže. "Pokud se podíváme, co mají hráči B týmu natrénováno, tak je to na zimní přípravu žalostné," narážel na slabou docházku na tréninky. "Trénujeme kvalitně s A týmem, účast na trénincích je ale slabá," opakoval.

Branky: Špičák. Čáslav B: Cink - Růžička, M. Výborný (46. Vrána), Pipek, Kutil (70. M. Frejlach) - Vajgl, Zikmunda (46. Bilinkiewicz) - Mlynka, Maxa (35. Svoboda), Čeremi (46. Zoufalý) - Špičák. Trenér Miroslav Paták.