Čarodějnice silě zamíchaly sestavou mladších dorostenců Sparty Kutná Hora

4. květen 2011, 15:36
(aktualizováno: 4. květen 2011, 15:39)

Slaný - Ve 23. kole krajského přeboru byli mladší dorostenci Sparty Kutná Hora hosty SK Slaný.

Slaný - Kutná Hora 3:2 (1:1)

Po větší část utkání měli mírnou převahu domácí. Příliš šancí k vidění nebylo, a když tak to většinou skončilo brankou. Úvod ale patřil Kutnohorákům: Rezler zhruba  z poloviny hřiště rozehrál standardní situaci. Na jeho dlouhý nákop za obranu si naběhl Pašiak a nikým neobtěžován hlavou v 9. min otevřel skóre - 0:1. Ve 21. min. bylo vyrovnáno: Domácí zahrávali rohový kop a míč skončil přímo z rohu v brance - 1:1. Výborně kopnutý centr Drtinovi propadl mezi rukama do branky.

Hosté se vedení opět ujali v 52.min. z velmi podobné situace jako při vyrovnávacím gólu domácích: Po faulu Michálek rozehrál standardní situaci zhruba tři metry od rohového praporku, míč zakroutil do branky a po nedorozumění gólmana a balón skončil míč v brance - 1:2. Vedení hostům vydrželo jen pár minut. Během jedné minuty domácí otočili skóre ve svůj prospěch.

"Musím bohužel konstatovat, že čarodějnice velmi zamíchaly sestavou," upozornil kutnohorský trenér Roman Výborný a pokračoval: "Do Slaného jsme jeli opět s jedenácti hráči. To ovšem neomlouvá opakované chyby v obraně, které nás provázejí celou sezonu. Chybí komunikace mezi obránci. Necháváme útočníkům příliš prostoru a v soubojích jsme velmi nedůrazní. Opět jsme odevzdali všechny body týmu, který je na posledním místě, což mě velmi mrzí. I když musím říct, že se divím jak může Slaný být poslední, když jsem viděl jeho výkon."

Branky K. Hory: 9. Pašiak, 52. Michálek. K. Hora: Drtina - Pudil, Menšík, Slabý, Rezler - Michálek, Jiroudek, Šesták, Hájek - Kruliš, Pašiak. Trenér Roman Výborný.