Čáslavská Markéta Horálková přispěla k porážce Poděbrad dvěma góly

26. březen 2012, 14:56
(aktualizováno: 26. březen 2012, 14:56)

Čáslav Vstup do jarní části III. ligy se čáslavským fotbalistkám vydařil, porazily celek Poděbrad.

Čáslav – Poděbrady 3:1 (2:0)

Domácí nechtěli nechat nic náhodě a od úvodu naordinovali čáslavští trenéři útočný styl, což se nakonec ukázalo jako správný tah, navíc branka Horálkové v úvodu utkání, domácí uklidnila. Přestože měl soupeř naprosto výkonnostně vyrovnané tři řady a hrál pohlednou kopanou, útočná síla domácího týmu byla nekompromisní. Tři vstřelené branky a bezpočet dalších zahozených gólových šancí toho byly důkazem a to v podání nejen samotné Horálkové, i přes dvě vstřelené branky, ale i řady dalších, včetně nastřeleného břevna a tyče soupeřovy branky. Ukázkovou branku vstřelila Karafiátova „do šatny“, která na hranici velkého vápna a z dost ostrého úhlu vystřelila „šajtlí“ polovysoký padáček, který skončil přesně tam kde měl – zadní tyče  2:0.

I ve druhém poločase byla čáslavská děvčata fotbalovější a za celý druhý poločas pustila své soupeřky do jediné šance….bohužel gólové, kdy Čápová vstřelila čestný úspěch hostů.

"I přes obdrženou branku, která vyústila z naší hrubé chyby na kraji zálohy a nepokrytí soupeřových hráček musíme s kolegou děvčata pochválit za nejen předvedenou hru, nasazení a bojovnost, ale zejména za místy pohlednou kopanou," sdělil trenér domácích Jindřich Vaněček.

branky: 5., 47. Horálková, 44. Karafiátová - 68. Čápová. Rozhodčí: Linhart. Diváků: 60. Čáslav: Veselá - Krulišová (65. Havlíčková), Veselá, Jelínková, Culková - Brandejská (75. Pešoutová), Karafiátová, Danešová - Truhlářová (80. Štěpánová), Horálková, Kořínková (60. Z. Jiroušková). Trenéři Ducheček, Vaněček.