Čáslavským fotbalistkám zápas s Pardubicemi nevyšel, inkasovaly osm branek

13. březen 2011, 12:31
(aktualizováno: 13. březen 2011, 12:32)

Čáslav - Fotbalistky FC Zenit Čáslav se musejí vyrovnat s vysokou porážkou, kterou jim v neděli dopoledne připravily soupeřky z Pardubic. Svou převahu na hrací ploše hostující tým vyjádřil osmi brankami.

Čáslav - Pardubice 0:8 (0:2)

První poločas orámovaly dvě branky Pardubic: Už ve 3. min. se zdálo, že útok hostů domácí obrana zažehnala, jenže Nevečeřelová důsledně sledovala míč a to se jí vyplatilo - 0:1. Pardubické ženy lépe kombinovaly, fotbalově měly jasně navrch a Zenit se po celou první půli prakticky k ničemu nedostal. Skóre se znovu měnilo až těsně před přestávkou - Trestný kop propadl do šestnáctky k Moráčkové, která se zorientovala nejlépe a nejrychleji - 0:2.

Hru Čáslavi rozleptaly dvě slepené branky hned zkraje druhého poločasu. Nejprve po rozehrání unikla Moráčková a ačkoliv napoprvé Honovou v bráně Čáslavi nepřekonala, z dorážky zvýšila na 0:3. O minutu později Honové vypadl míč, což potrestala Heřmanová - 0:4. Rohový kop Medkové si v 54. min. čáslavská obrana vrazila do vlastní sítě - 0:5 a až teprve potom Čáslavačky pořádně ohrozily bránu soupeřek, jenže Pohlová po svém průniku obranou nepřekonala brankářku Dostálovou. Ve zbytku zápasu Pardubice upravily na 0:8: Nejprve Nevečeřelová ideálně vysunula Heřmanovou, sma Nevečeřelová v 75. min. upravila ranou k tyči na 0:7  a poslední branku si připsala opět Heřmanová v 84. min.

Branky: 3., 75. Nevečeřelová, 44., 46. Moráčková, 47., 62., 84. Heřmanová, 54. vlastní. Rozhodčí: Procházka - Michal, Kracík. Bez karet. Čáslav: Honová - Brandejská, Danešová, Podhorová, Nezbedová (54. Štěpánová) - Vlachová, Veselá, Havlíčková (54. Pešoutová) - Truhlářová, Pohlová (68. Baťová), Kořínková (79. Pipková). Pardubice: Dostálová - Janišová, Koutná, Janečková, Römerová - Medková, Moráčková, Nevečeřelová, Musílková - Francová, Heřmanová.