Čáslavští dorostenci v Novém Bydžově doplatili na neproměněné šance

2. únor 2014, 23:14
(aktualizováno: 2. únor 2014, 23:15)

Nový Bydžov - Čáslavští dorostenci si zajeli k prvnímu přípravnému utkání zimní sezóny do Nového Bydžova, když minulý víkend zůstal volný, vzhledem k onemocnění hráčů z mužstva z Pardubic.

Cidlina - Čáslav 6:3 (3:1)

K utkání odjelo hodně kombinované mužstvo, kdy doma zůstali jednak nemocní a tři hráči odehráli zápas s B-mužstvem mužů proti MFK Chrudim U-19.

V utkání se Čáslavští ujali vedení již v první minutě „utěšenou“ střelou Kokeše. Domácí však rychle vyrovnali a do poločasu po chybách v hostující obraně otočili na 3:1.

Ve druhém poločase Čáslavi patřila první dvacetiminutovka, kdy na jejím konci korigoval Rolenec na 3:2. V tomto průběhu měli Čáslavští ještě několik šancí na vyrovnání, ale byli to nakonec domácí, kteří po nedůrazu v obranné fázi Čáslavi odskočili na 6:2. Utkání ještě korigoval Kokeš na konečných 6:3.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: "Z výsledku si hlavu neděláme, bylo to konečně první utkání zimní přípravy. Zápas měl svoji kvalitu, domácím jsme byli více než rovnocenným soupeřem, on svoje šance proměňoval, my, jakkoliv jsme jich měli více bohužel ne. V příštím týdnu pokračujeme dvoufázovým tréninkem, k další přípravě zamíříme 16. února do Vlašimi."

Branky Čáslavi: Kokeš 2, Rolenec. V sestavě Čáslavi se vystřídali: Kovařík, Gajdošík - Macháček, Toman, Basl, Fuxa, Masopust, Novák, Zoufalý, Lebduška, Kratochvíl, Rolenec, Stránský, Kokeš, Havránek, Tuzar.