Čáslavští ligoví starší dorostenci nepohlídali rychlý protiútok Náchoda a prohráli 0:1

11. duben 2019, 09:50

Čáslav - Česká liga dorostu: Čáslavští starší dorostenci se v neděli utkali s náchodským mužstvem, které bylo pouhé dva body za nimi. O vítězi utkání rozhodla nakonec jediná branka ve druhém poločase, o kterou se postaral náchodský Šesler.

První poločas moc šancí nenabídl, domácím se nedařilo dostávat se k příležitostem ohrozit bránu hostů. Náchod dal jedinou branku z brejku, když míč do brány dorážel Šesler. To domácí mužstvo probudilo, v následujících minutách si vytvořili dvě dobré šance, ani jedna brankou ale neskončila. Čáslav tak prohrála s Náchodem 0:1, čímž se v  tabulce posunula pod nedělního soupeře.

„Utkání bylo velmi nekvalitní, nepodobalo se ostatním ligovým zápasům. Myslím si, že oba týmy jsou na svých pozicích zaslouženě. Bohužel jsme nezvládli jeden protiútok soupeře, navíc jsme neproměnili naše šance. S výkonem jsem nespokojený, hráči jdou na hřiště bez emocí, sice se snaží, ale v klíčovém zápase sezony to chce něco navíc,“ nebyl s výsledkem spokojený trenér čáslavských dorostenců Václav Vondra.

Česká liga dorostu:

Čáslav U19 - Náchod U19 0:1 (0:0)
Branka: 56. Šesler. Čáslav: Beran - Klepal, Svoboda, Vajgl, Vávra - Batelka (79. Fišr), Havrda, Gron (65. M. Altmann), Jelínek - Honc (62. Kurka) - Chábera Trenér Václav Vondra. Náchod: Kuneš - Výborný, Melichar, Novák (69. Doucek), Čejchan, Rudolf (85. Procházka), Poláček, Gois, Prokeš, Šesler, Franěk (62. Světlík).

Čáslav U17 - Náchod U17 4:1 (2:0)
Branky: 13., 78. Fišr, 33. Nykodým, 74. Schovanec - 56. Doucek. Čáslav: Kocprd - Nykodým, M.Altmann, Válek, Kmoníček - Schovnec, Novák (55´Gonda) - Fišr, Konyvka, Tůma - Mužátko.