Červené Janovice prohrávaly 0:2, nakonec si šesti pěknými góly došly pro tři body!

28. říjen 2023, 19:08

Červené Janovice – Fotbalisté Sokol Červené Janovice hostili ve 13. kole I. B třídy, skupina D FC SB Vlašim B:

Č. Janovice – Vlašim B 6:2 (2:2)

Zápas hodnotil za Červené Janovice Tomáš Dudla: „Úvodních čtyřicet minut bylo z naší strany vlažných, ve finální a předfinální fázi jsme nedokázali volit správná řešení. Navíc jsme dvakrát inkasovali. Jako by nás druhá branka probrala z letargie, zařadili jsme vyšší rychlostní stupeň, a ještě v poslední pětiminutovce prvního dějství jsme dokázali vyrovnat. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Druhý poločas už byl v čistě v naší režii, čtyřikrát jsme skórovali, soupeř ke konci zápasu úplně odpadl a my celkem pohodlně dokráčeli k zaslouženým třem bodům.

Dali jsme krásné branky. Vyrovnávací branka z kopačky Jakuba Jonáše by mohla být kandidátem na gól roku. Tým již poněkolikáté v této sezóně ukázal velkou morální sílu, opět jsme dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání.“

Branky: 42., 69. Dan. Uher, 44. Jonáš, 47., 73. Cejnar, 86. Novák – 36., 40. Lažan. Rozhodčí: Jarolímek – Stehlík, Kulanda. ŽK: T. Dudla, Cejnar. ČK: 83. Žirovnický. Diváků: 65. Č. Janovice: Bártl – Kubík, Novák, T. Dudla, Jiránek, Cejnar, Jonáš (46. Bouma), D. Marek, T. Dvořák, R. Vavřina, Dan. Uher. Trenér Milan Kopřiva. Vlašim B: Tichý – Houda, Vlasák, Š. Zvára, Lažan, Pajk, M. Zvára, Čermák, Pešek (80. Peška), Brabenec (63. Dub), Žirovnický. Trenér Dušan Krása.