Chocerady svůj stín nepřekročily

3. říjen 2009, 18:24

Bílé Podolí - Fotbalisté SK Chocerady ze tří zápasů venku třikrát prohráli při skóre 2:15. A s touto tristní bilancí nic neudělali ani v sobotu v Bílém Podolí. Kobylky si tak připsaly tři body do tabulky I. B třídy - skupina D.

B. Podolí - Chocerady 5:0 (2:0)

Podle výsledku se jednalo o jasnou záležitost domácích. "Zpočátku jsme trochu déle čekali na gól, ale pak už to bylo jasné," uvedl trenér FC Bílé Podolí Jaroslav Wohlgemuth a pokračoval: "Nejprve jsme měli šanci s proměněním některých šancí, potom se ale po trestném kopu od lajny dostal míč k Švábovi, který otevřel skóre. Ještě v prvním poločase Skala zakončil akci Šáleného. Druhý poločas už byl jen na jednu branku." Jaroslav Wohlgemuth přiznal částečné předzápasové obavy. "V těchto utkání se soupeř mnohdy podcení, ale nakonec jsme to zvládli dobře," oddechl si.

Za týden Bílé Podolí zavítá do Radimi. "To už bude jiná písemka," uvědomuje si trenér a dodal: "Teď jsme dohráli se soupeři z dolní poloviny tabulky, teď nás čekají ti ze středu a z vršku. V Radimi půjde zase o jiný zápas, domácí budou muset tvořit a my budeme mít úkoly narušovat rozehrávku a čekat na brejky. Na to hráče máme, tak si myslím, že to bude dobré."

Branky: 30. Šváb, 40. Skala, 66. Jos. Fejfar, 75., 80. Jelínek. B. Podolí: Beran - L. Toman (46. Kupka), L. Štoček, Semínko, Jan Spáčil - R. Toman (75. Chmelař), B. Šváb, Skala, Jos. Fejfar - Šálený, Jelínek (85. Šilha). Trenér Jaroslav Wohlgemuth.